komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Kolejne warsztaty Idea Hub

czwartek, 12.4.2018 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 318
kategorie artykułu:

Wymagający rynek i duże oczekiwania klientów są dziś dla przedsiębiorców dużym wyzwaniem. Efektywna sprzedaż to jednak cel, który można osiągnąć dzięki zrozumieniu istoty tego procesu. O tym, na czym polegają dobre relacje z klientem i jak w oparciu o nie realizować cele sprzedażowe, we wrocławskim Idea Hub opowie Jacek Wiśniewski, właściciel agencji reklamowej ART OPEN i trener biznesu. 

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się dlaczego kroki procesu sprzedaży, które wykonują przedsiębiorcy są znane również ich klientom. Podczas spotkania, wspólnie z prelegentem, spróbują odpowiedzieć na pytanie jakie są tego przyczyny. Prowadzący spotkanie przedstawi sposoby na to jak zaskoczyć klientów przełamując sprzedażowe schematy i tym samym skuteczniej osiągać wyznaczone cele. Wyjaśni również dlaczego warto zatroszczyć się o jak najpełniejsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. 

Prowadzający spotkanie, Jacek Wiśniewski, jest managerem, sprzedawcą i trenerem biznesu. Na co dzień kieruje agencją reklamową ART OPEN i stworzoną przez siebie marką szkoleniową OPENTRADER. Jego doświadczenia zawodowe obejmują prace związane ze sprzedażą w korporacjach, zarządzaniem oraz coachingiem. Specjalizuje się w retoryce sprzedażowej, szkoląc grupy sprzedażowe, działy Call Center Handlowców, a także Dyrektorów Sprzedaży i Managerów. 

Warsztaty „Sprzedaż bez tajemnic – czyli jak przekonać klienta?” odbędą się 19 kwietnia w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem: https://sprzedazwhubie.evenea.pl/

 

Wasze komentarze

środa, 6.6.2018 12:00
sobota, 12.5.2018 11:59
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki