komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 19 lipca 2018

Wincentego, Wodzislawa

Twoje okna na świat

czwartek, 5.4.2018 16:34 , odsłony: 471
kategorie artykułu:

Każdy dom i mieszkanie można urządzać powoli, wybierając kolory ścian, meble, czy wyposażenie kuchni. Jednak jedno jest pewne - nie da się zamieszkać w miejscu, w którym brakuje okien. To one chronią nas przed hałasem, zimnem, słońcem, czy spojrzeniami sąsiadów. W dodatku okna dobrej jakości chronią także nasz portfel. 

Jakość wprost z doświadczenia 

Dobrej jakości okna to znaczny spadek wysokości rachunków za ogrzewanie, a konstrukcje mogą nam służyć przez bardzo długie lata. Mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać np. z oferty firmy Novis, której 14-letnie doświadczenie przekłada się na jakość produktów i obsługi. 

Okna, drzwi, rolety 

To jakie wybierzemy okna zależy m.in. od stylu, w jakim chcemy zamieszkać, metrażu i rozkładu pomieszczeń. Dlatego w momencie decyzji o zakupie szczególnie istotne jest, aby móc skorzystać z usług firmy, która oferuje szeroki wachlarz rozwiązań. Novis oferuje okna drewniane, okna PCV, okna połaciowe wraz z istotnymi dodatkami, jak rolety, markizy, czy żaluzje. Idealnie, jeżeli do okien możemy od razu dobrać drzwi oddzielające poszczególne pomieszczenia, drzwi zewnętrzne i eleganckie wykończenia ślusarskie.  Właśnie taką ofertę znaleźliśmy w firmie Novis, która w dodatku realizuje konstrukcje nietypowe, dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów. 

Oszczędnie, znaczy nowocześnie

Okna to nie tylko urok i styl. Dobre konstrukcje znacząco obniżają nasze rachunki za ogrzewanie, a tajemnica sukcesu tkwi w wysokiej jakości stolarce. I nieważne, czy wybraliśmy do naszego lokum okna drewniane, czy plastikowe - ważne, aby wybrane okna były nowocześnie zaprojektowane dla budynków energooszczędnych, czy pasywnych. 

Cicho w mieście, ciepło wszędzie

Projektując dom wziąłeś być może pod uwagę montaż systemów antywłamaniowych - również do nich warto dopasować odpowiednie konstrukcje okienne. Okna wrocławskiej firmy Novis powstają z najwyższej jakości materiałów, dlatego cechuje je dźwiękoszczelność - szczególnie istotna w mieście - bardzo niski współczynnik przenikania ciepła - ważne w każdej lokalizacji oraz szczelność i nowoczesna estetyka. 

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup okien z PCV zwracają również uwagę na ich lekkość, łatwość pielęgnacji i odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne. 

W królewskim stylu

Kiedy już mamy pewność, że wybrana przez nas konstrukcja okienna idealnie zadba o nasz komfort i zasoby finansowe, możemy zatrzymać się na wyborze stylu. Na szczęście kiedy wejdziesz na stronę z adresem okna Wrocław będziesz miał w czym wybierać. Najnowsze światowe trendy architektoniczne staną przed Tobą otworem, więc spokojnie urządzisz swój dom w minimalistycznym, skandynawskim, angielskim, kolonialnym, czy klasycznym stylu. 

 

 
środa, 18.7.2018 17:38
18
biura do wynajęcia
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI