komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Uśpieni na Świebodzki OFF w Teatrze Polskim we Wrocławiu

wtorek, 3.4.2018 13:48 , komentarze: 0 , odsłony: 562
kategorie artykułu:

Autorski spektakl PSYCHOTEATRU opowiedziany językiem teatru fizycznego z muzyką Violet Ultra w piątek i sobotę (6, 7.04) na deskach Sceny na Świebodzkim Teatru Polskiego we Wrocławiu!

Otoczeni przez lustra, w których nie możemy się zobaczyć, śnimy swoje wyobrażenie. Zawieszeni pomiędzy złudzeniem, a realnością codziennie staramy się stawiać krok za krokiem. Lustra są wszędzie. Prześwietlają nas. Śmieją się. Znają nasze myśli na pamięć. Przerażeni wydobywamy z siebie krzyk. Lustra pękają. Nasze odbicie rozpada się.

Tracimy równowagę. Zamykamy oczy. Spadamy.

Tekst: Angelika Pytel i Sebastian Zakrzewski
Reżyseria i choreografia: Angelika Pytel
Asystent reżysera: Sebastian Zakrzewski
Muzyka: VIOLET ULTRA - kompozycje i produkcja: Paweł Rychert Reżyseria i realizacja światła: Sebastian Zakrzewski

Produkcja: Sebastian Zakrzewski Czas trwania: 70 minut

Obsada:
Angelika Pytel Diana Kozłowska Magdalena Milecka Joanna Oczkowska

TWÓRCY

Angelika Pytel (ur. 1989) – aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego wKrakowie Filia we Wrocławiu. Absolwentka Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie oraz Studium Teatralnego im J. Osterwy Bielsku-Białej. Zadebiutowała na II roku studiów w „Figlikach” w reż. Jadwigi Grygierczyk w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Prowadzi działalność artystyczną 

w ramach dwóch niezależnych projektów – PSYCHOTEATR i VIOLET ULTRA, uczestnicząc w licznych festiwalach teatralnych.

Paweł Rychert (ur. 1988) – hulaka i urwipołeć. Klawiszowiec i producent, zamieszkały we Wrocławiu. Współzałożyciel zespołu Jabłonka oraz Pchełki, z którym gościł na największych polskich festiwalach muzycznych oraz grał w spektaklu duńskiego Mute-Comp. Physical Theatre. Współpracował z takimi zespołami i artystami jak: Valravn, Żywiołak, Variete, Melika, Mrs No One, Parassol.

Sebastian Zakrzewski (ur. 1975) – zapalony żeglarz, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania dziennikarz, z pasji filmowiec. Naukowo zajmował się kryminalistyką w szczególności psychologią kryminalistyczną, współtworzył pismo literackie "Lśnienie. Kultura grozy", był wydawcą czasopisma literacko-kulturalnego "Coś na Progu. Kryminał. Horror. Opowieści niesamowite" oraz współwłaścicielem wydawnictwa "Dobre Historie". W 2011 r. laureat konkursu literackiego Gazety Wrocławskiej na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle. W latach 2010 - 2016 związany z Międzynarodowym Festiwalem Kryminału we Wrocławiu, gdzie prowadził autorski panel "Nauka w praktyce śledczej". Obecnie współtworzy projekty artystyczne PSYCHOTEATR i VIOLET ULTRA, a także zajmuje się scenopisarstwem oraz reżyserią filmów dokumentalnych („Pasje” 2014, „Dogadani” 2015) i fabularnych („Korepetytor” pilot serialu, II reżyser, współpraca scenariuszowa).

 

Wasze komentarze

wtorek, 10.7.2018 09:15
niedziela, 24.6.2018 11:45
czwartek, 14.6.2018 13:08
poniedziałek, 11.6.2018 18:48
wtorek, 5.6.2018 16:42
Radio LUZ
Radio LUZ
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI