komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 23 maja 2018

Iwony, Dezyderego

Kobieta kameleon zmieniała tożsamość przed każdą kolejną kradzieżą

wtorek, 23.1.2018 21:50 , komentarze: 0 , odsłony: 601
kategorie artykułu:

Boguszowscy funkcjonariusze zauważyli na stacji benzynowej dwie szarpiące się kobiety. Okazało się, że jedna z nich dokonywała w tym momencie kradzieży wyrobów alkoholowych.

W trakcie legitymowania policjanci sprawdzili jej podręczny bagaż i ujawnili w nim mnóstwo nowych ciuchów z metkami. Były to rzeczy skradzione w tym samym dniu 18 stycznia tego roku z 10 sklepów wałbrzyskiej galerii handlowej.  Dodatkowo, kobieta ubrała się w rzeczy pochodzące z przestępstwa, a także posiadała przy sobie kilka peruk. Jak tłumaczyła, wszystko po to aby przy każdej kolejnej kradzieży w innym sklepie zmieniać swoją tożsamość.

W trakcie czynności procesowych policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu dokonali przeszukania mieszkania 31-latki. Tam ujawnili kolejnych 140 skradzionych ubrań oraz kosmetyków, które kobieta ukradła w ciągu ostatniego miesiąca. Zatrzymana wałbrzyszanka przyznała się do popełnionych czynów i złożyła wyjaśnienia. Za liczne kradzieże stanie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
dzisiaj, 12 godz temu
wtorek, 22.5.2018 13:03
przewozy międzynarodowe piątka bus
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max