komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Tydzień Kina Hiszpańskiego od najbliższego piątku w Kinie Nowe Horyzonty

środa, 14.3.2018 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 354
kategorie artykułu:

Hiszpańskie kino jest w znakomitej kondycji, o czym będzie można przekonać się od 16 do 22 marca we wrocławskich Nowych Horyzontach. W programie 18. edycji Tygodnia Kina Hiszpańskiego znalazło się 14 tytułów, ukazujących możliwie szeroki przekrój współczesnej kinematografii Półwyspu Iberyjskiego. W ciągu 7 dni zobaczymy kasowe przeboje, kino autorskie czy odważne eksperymenty artystyczne.

Wśród prezentowanych filmów znajdą się m.in. Ciała Eduardo Casanovy – reżysera nazywanego „filmowym dzieckiem” Pedro Almodóvara i Johna Watersa, poruszający Aż do śmierci Fernando Franco – portret miłości wystawionej na próbę, dramat erotyczny Twoje oczy Pedra Aguilery, który zmienia wizerunek Ivany Baquero z dziewczynki z Labiryntu Fauna Guillermo del Toro w zmysłową kobietę, Pierwsza miłość – pełnometrażowy debiut Estebana Crespo, nominowanego do Oscara za krótki metraż Aquel no era yo czy Trudno powiedzieć żegnaj Lino Escalera ze znakomitą Nathalie Pozą w roli głównej (Goya dla aktorki pierwszoplanowej).

Na pełen wachlarz emocji zapraszamy od 16 do 22 marca, bilety i program 18. Tygodnia Kina Hiszpańskiego  dostępne są na stronie internetowej i w kasach kina.

 

Wasze komentarze

niedziela, 24.6.2018 12:12
czwartek, 21.6.2018 13:56
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ