komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 22 lipca 2018

Marii, Magdaleny

Ogromna ilość podrobionych ubrań i perfum zabezpieczona przez policję

środa, 14.3.2018 10:00 , komentarze: 2 , odsłony: 1052
kategorie artykułu:

Wrocławscy funkcjonariusze realizując czynności operacyjne na terenie jednego z targowisk zatrzymali kobietę podejrzaną o wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów. Policjanci na stoisku handlowym obsługiwanym przez podejrzaną ujawnili i zabezpieczyli ponad 570 sztuk perfum i blisko 570 sztuk nieoryginalnych ubrań z zastrzeżonymi znakami towarowymi producentów znanych światowych marek. Straty tych firm na chwilę obecną oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 133 tys. złotych. Kobiecie za handel nielegalnym towarem grozić może teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 48-letnią kobietę podejrzaną o wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów.

Do zatrzymania doszło przed godziną 10.00 na jednym targowisk we Wrocławiu.  Funkcjonariusze podjęli obserwację stoiska handlowego, na którym kobieta oferowała do sprzedaży perfumy łudząco przypominające ich oryginały oraz ubrania opatrzone zastrzeżonymi znakami towarowymi producentów różnych światowych marek. Chwilę później 48-latka mieszkanka Wrocławia została zatrzymana przez policjantów za wprowadzanie wymienionych towarów do obrotu.

Realizując czynności w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 570 sztuk odzieży i ponad 570 sztuk podrobionych perfum ze znakami towarowymi znanych producentów.

Łączną wartość strat firm oszacowano obecnie na kwotę nie mniejsza niż 133 tys. złotych.

Kobiecie za handel nielegalnym towarem odpowie teraz przed sądem, a grozić jaj może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu 

 

Wasze komentarze

to powinni wszytkich celnikow wyjebac z roboty ze wpuscili to...
środa, 14.03.2018 14:43 autor: gdzie byly sluzby
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI