komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 22 czerwca 2018

Pauliny, Tomasza

Nadchodzące wydarzenia we Wrocławiu

wtorek, 13.3.2018 09:30 , komentarze: 0 , odsłony: 442
kategorie artykułu:

Poniżej znajdują się zapowiedzi nadchodzących wydarzeń organizowanych i polecanych przez Strefę Kultury Wrocław.

[Pracownia Komuny Paryskiej 45] Pracownia wraca z nowym programem
Zapraszamy na nowe otwarcie Pracowni Komuny Paryskiej 45 – jednej z lokalizacji Strefy Kultury Wrocław, którą do końca roku poprowadzi Novy Ruch Teatr. We wtorek (13 marca, godz. 17:30), nowi opiekunowie opowiedzą o swoim pomyśle i działaniach zaplanowanych na najbliższe miesiące. Mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach ruchowych, muzycznych i scenograficznych.

[Mikrogranty] Ostatnie dni marcowego naboru
Do 15 marca przyjmowane są zgłoszenia do pierwszego w tym roku naboru do Mikrograntów – ogólnomiejskiego programu wsparcia lokalnych inicjatyw. Codziennie od godz. 17:00 do 19:00 w Barbarze odbywają się także konsultacje dla zainteresowanych udziałem w naborze dla osób fizycznych i grup nieformalnych.
Więcej informacji: TUTAJ

[AIR Wro] W czwartek rusza AIR Wro Talks 3.0
15 i 16 marca zapraszamy do Barbary na trzecią odsłonę AIR Wro Talks – spotkań i debat dla menedżerów, koordynatorów, artystów oraz twórców z kraju i zagranicy. Do udziału w panelach dyskusyjnych zaproszono międzynarodowe grono gości i ekspertów, które będzie rozmawiać m.in. o Międzynarodowej Sieci Schronienia Pisarzy ICORN, a także platformach współpracy pomiędzy Wrocławiem a Berlinem. Udział w panelach AIR WRO Talks 3.0 jest bezpłatny, obowiązują zapisy 

[Barbara] Kinematograf Wrocławski – pokaz filmu i rozmowa
We wtorkowe popołudnie (13 marca, godz. 18:00), zapraszamy do Barbary na kolejne spotkanie cyklu „Kinematograf Wrocławski”. Pokaz filmu „Wieczne pretensje” w reżyserii Grzegorza Królikiewicza, będzie okazją do dyskusji o architekturze Kościuszkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej. Gośćmi spotkania będą Agata Gabiś i Michał Duda. Wstęp wolny.
Więcej informacjiTUTAJ

[Impart] Bovska w Imparcie
Artystka okrzyknięta została jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku – była nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyki 2016 oraz MTV Europe Music Award 2016, otrzymała również Złotą Płytę̨ za singla „Kaktus”. W 2017 roku wydała swój drugi album zatytułowany „Pysk”, który stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Bovska wystąpi 17 marca w Imparcie w ramach swojej trasy koncertowej „Wiosenny Autoreset”. Bilety wciąż w sprzedaży.
Więcej informacjiTUTAJ

[Barbara] Fotoreportaż społecznie zaangażowany
Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu spotkań z uznanymi fotografami w Barbarze. W następny wtorek, 20 marca, gościem WroFoto będzie Mariusz Forecki – fotograf-dokumentalista, autor wielu projektów rejestrujących zmiany zachodzące w Polsce po 1989 roku. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.
Więcej informacjiTUTAJ

Rusza nowy cykl spotkań berlińczyków i wrocławian
W niedzielę, 25 marca zapraszamy do Domu dla Kultury OP ENHEIM przy placu Solnym we Wrocławiu, na pierwszą odsłonę „BerlinSalonWROCŁAW”. To nowy cykl stworzony z myślą o spotkaniach i rozmowach wrocławian i berlińczyków na temat kultury oraz dynamiki rozwoju przestrzeni miejskich, wspólnych działań i projektów, jak również wymiany doświadczeń i możliwości współpracy w kontekście integracji miast i regionów w Europie. Gośćmi spotkania będą Magdalena Piasecka – wiceprezydent Wrocławia, Klaus Lederer – burmistrz Berlina, senator ds. kultury i Europy oraz Krzysztof Maj – dyrektor Strefy Kultury Wrocław. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają do 19 marca.
Więcej informacjiTUTAJ

 

Wasze komentarze

czwartek, 21.6.2018 13:56
wtorek, 19.6.2018 13:03
poniedziałek, 18.6.2018 13:15
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele