komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 23 czerwca 2018

Wandy, Zenona

Maraton Pitbulla w Cinema City zbliża się wielkimi krokami!

wtorek, 13.3.2018 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 369
kategorie artykułu:

16 marca czeka nas sensacyjny wieczór. Wszystko za sprawą Maratonu Pitbulla w Cinema City. Tylko tutaj będziesz miał niepowtarzalną okazję obejrzeć aż 3 części kultowej serii polskich filmów o policjantach z warszawskiego wydziału zabójstw w reżyserii Patryka Vegi i Władysława Pasikowskiego. Podczas Maratonu zostaną wyświetlone: „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i premierowo „Pitbull. Ostatni pies”! Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/maraton-pitbull. 

Maraton Pitbulla to doskonała propozycja dla tych, którzy w filmach oczekują ekscytujących zwrotów akcji, nietuzinkowego scenariusza, pięknych kobiet i dreszczu adrenaliny. Seria „Pitbull” opowiada o potyczkach dwóch gangów mafijnych i policjantach starających się przywrócić porządek. Oczywiście pojawiają się też wątki miłosne, które tylko komplikują całą akcję. Podczas Maratonu w Cinema City wyświetlone zostaną aż 3 filmy. „Pitbull. Nowe porządki”, w którym policjanci z mokotowskiej komendy łączą siły z kolegami po fachu z wydziału zabójstw z Pałacu Mostowskich, by rozbić najsilniejszą organizację przestępczą w kraju. Na ekranie

zobaczymy między innymi Bogusława Lindę, Stramowskiego, Maję Ostaszewską, Agnieszkę
i Andrzeja Grabowskiego. „Pitbull. Niebezpieczne
zostanie wyświetlony jako drugi film podczas Maratonu. Tym razem to młode, piękne policjantki stawią czoła nieobliczalnym przestępcom. Jednocześnie będą musiały walczyć z

problemami w życiu prywatnym, które wcale nie daje im taryfy ulgowej. W ich role wcieliły się m.in. Magdalena Cielecka, Joanna Kulig, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska. Jako ostatni zostanie wyświetlony najnowszy z serii - „Pitbull. Ostatni pies”, z Marcinem Dorocińskim, Dodą, Adamem Woronowiczem i Krzysztofem Stroińskim w rolach głównych. Jak zakończy się ostateczny pojedynek policjantów i mafiozów? Czy gangi walczące o dominację nad miastem zostaną wreszcie zlikwidowane? Dowiesz się w Cinema City podczas Maratonu Pitbulla – już w piątek 16 marca o godz. 22.00 w wybranych kinach Cinema City. 

Maraton Pitbulla odbędzie się w wybranych 22 kinach Cinema City: Arkadia (Warszawa), Galeria Mokotów (Warszawa), Białołęka (Warszawa), Wroclavia (Wrocław), Bonarka (Kraków), Wolność (Częstochowa), Czerwona Droga (Toruń), Krewetka (Gdańsk), Punkt 44 (Katowice), Starogard, Zielona Góra, Bielsko-Biała, Lublin, Poznań, Łódź, Sosnowiec, Rybnik, Bytom, Gliwice, Ruda, Wałbrzych, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 23 godz temu
środa, 6.6.2018 12:00
sobota, 12.5.2018 11:59
poniedziałek, 23.4.2018 09:00
czwartek, 12.4.2018 09:00
środa, 11.4.2018 11:17
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Radio LUZ
Radio LUZ