komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

sobota, 26 maja 2018

Filipa, Pauliny

Jechał na zakazie sądowym i z narkotykami

czwartek, 18.1.2018 11:50 , komentarze: 0 , odsłony: 659
kategorie artykułu:

Zainteresowanie wałbrzyskich mundurowych wczoraj po tuż północy wzbudził jadący z niesprawnym oświetleniem zewnętrzny kierujący samochodem osobowym marki Nissan. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że mężczyzna może nie mieć uprawnień do kierowania pojazdami, a także jechać z narkotykami, bądź po ich wpływem.

Podczas kontroli informacje te potwierdziły się. Wałbrzyszanin kierował pojazdem chociaż miał aktualny zakaz wydany przez sąd. W trakcie legitymowania 25-latkowi trzęsły się ręce, co utwierdziło policjantów w przekonaniu, iż to nie będzie koniec kłopotów młodego mężczyzny.

W kieszeni jego spodni mundurowi ujawnili także woreczek strunowy z zawartością białego proszku, który po przeprowadzonych badaniach okazał się narkotykiem w postaci amfetaminy. Mężczyzna przyznał także, że jechał pod jej wpływem, dlatego policjanci zlecili pobranie od sprawcy przestępstwa krwi do badań. W następstwie samochód kierującego trafił na parking strzeżony, a 25-latek do policyjnego aresztu.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz jeżeli wynik badań to potwierdzą pod wpływem narkotyków, a także za ich posiadanie. 25-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

Wasze komentarze

Miral
Miral
przewozy międzynarodowe piątka bus
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro