komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Swój roczny PIT wyślesz także w ZUS

czwartek, 8.3.2018 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 472
kategorie artykułu:

Termin rocznego rozliczenia z urzędem skarbowym coraz bliżej, dlatego ZUS włączył się w akcję administracji skarbowej pod hasłem Szybki PIT. Jak co roku nasi klienci będą mogli skorzystać z konsultacji dotyczących rocznego rozliczenia dochodów oraz pomocy urzędników wrocławskich urzędów skarbowych w wypełnieniu i złożeniu PIT online.

- We wrocławskich Inspektoratach ZUS przy ulicy Litomskiej i Reymonta do dyspozycji naszych klientów będą punkty rozliczeń, w których będzie można poprosić o wypełnienie i przesłanie do urzędu skarbowego swojego rozliczenia rocznego – mówi Iwona Kowalska Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Zachęcam do odwiedzenie nas w wyznaczone dni, bo to szybki sposób na wywiązanie się ze swojego obowiązku podatkowego – zachęca rzeczniczka.

  •  W I Inspektoracie Wrocław, ul. Reymonta 4/6 gościć będziemy pracowników Urzędu Skarbowego Wrocław Psie Pole 22 marca i 11 kwietnia 2018 r. w godzinach od 10.00 do 14.00
  •  W II Inspektoracie Wrocław, ul. Litomska 36 wizyta pracownika Urzędu Skarbowego Wrocław Stare Miasto 5 kwietnia 2018r. w godzinach 10:00 14:00

Według informacji Ministerstwa Finansów - coraz większą popularnością cieszy się nowa usługa administracji skarbowej tzw. PIT-WZ. To wniosek o sporządzenie zeznania podatkowego przez urząd skarbowy. Za jego pomocą prześlemy do urzędu skarbowego informacje na przykład o korzystaniu z odliczeń od podatku lub dochodu. Urząd skarbowy na podstawie posiadanych informacji od pracodawców lub organów rentowych i danych z wniosku PIT-WZ przygotuje za nas zeznanie podatkowe. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 23 godz temu
czwartek, 21.6.2018 13:56
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ