komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 18 lipca 2018

Erwina, Kamila

Sąsiad pobił sąsiada, bo wylewał fekalia przez okno

piątek, 12.1.2018 15:01 , komentarze: 6 , odsłony: 3731
kategorie artykułu:

59-letni mieszkaniec ulicy 11 Listopada w Wałbrzychu, przez dłuższy czas, wylewał przez okno fekalia. Mężczyzna nic sobie robił z próśb sąsiadów. W końcu jeden z nich nie wytrzymał i pobił 59-latka.

Sprawa trafiła do prokuratury i 24-letni Łukasz M. usłyszał akt oskarżenia, w którym napisano, że usiłował spowodować chorobę realnie zagrażającą życiu Zbigniewa B. poprzez ciężkie pobicie. Jego ofiara doznała wyraźnych obrażeń ciała, których leczenie trwało powyżej siedmiu dni.

Zebrany przez prokuraturę materiał dowodowy, potwierdza, że sprawca pobicia wielokrotnie zwracał 59-latkowi uwagę i prosił go o zmianę przyzwyczajeń. Jednakże czyn, którego dopuścił się Łukasz M. został potraktowany jako zbrodnia.

Sprawa została skierowana do Sądu Okręgowego w Świdnicy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat. Dodatkowo 24-latek został tymczasowo aresztowany i zasądzono mu zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. 

 

Wasze komentarze

To jakieś władze samorządowe nie interweniowały ? Podobną sytuację znam z mojego otoczenia. Nie pomagały zwracania uwagi, aż wreszcie rodzina tego człowieka wkroczyła i problem się skończył. Nie wiem do dziś czy bardziej na skutek interwencji rodziny czy władz samorządowych, czy policji. Ale ten młody człowiek musiał być wyjątkowo zdesperowany. Pozostaje mieć nadzieję, że sąsiedzi się za nim wstawią.

piątek, 12.01.2018 20:32:40 autor: mnm

Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max