komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Wrocław: w mieszkaniu miał plantację marihuany

czwartek, 22.2.2018 15:42 , komentarze: 0 , odsłony: 443
kategorie artykułu:

Policjanci z wrocławskiego Śródmieścia zlikwidowali w jednym z mieszkań plantację konopi indyjskich. Zabezpieczono 18 roślin, z których można by było uzyskać blisko 2400 porcji narkotyku, wartości blisko 16 tysięcy złotych. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna będzie odpowiadał za uprawę konopi, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście ujawnili w jednym z mieszkań plantację konopi indyjskich. Wejście do pomieszczenia, w którym prowadzono proceder przysłonięte było meblościanką. W ukrytym pokoju ujawniono sprzęt do uprawy marihuany oraz 18 roślin, z których można by było uzyskać blisko 2400 porcji. Czarnorynkowa wartość tej ilości narkotyku to blisko 16 tysięcy złotych.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 31 - letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna będzie odpowiadał za prowadzenie uprawy konopi. Tego typu czyn zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Oprócz tego funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalają, czy podejrzany nie zajmował się również handlem środkami odurzającymi. Zagrożenie karne w przypadku tego typu czynu może wynieść nawet do lat 10.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

niedziela, 24.6.2018 12:12
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ