komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 23 czerwca 2018

Wandy, Zenona

Nadchodzące wydarzenia kulturowe we Wrocławiu

środa, 21.2.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 491
kategorie artykułu:

[Mikrogranty] W marcu rusza nabór w nowej formule
Strefa Kultury Wrocław i Fundacja Umbrella zapraszają do udziału w nowej odsłonie Mikrograntów – programu będącego połączeniem trzech inicjatyw wspierających aktywności mieszkańców Wrocławia. W tym roku odbędą się trzy edycje, skierowane do trzech różnych grup odbiorców: Mikrogranty dla osób fizycznych i grup nieformalnych, Mikrogranty dla młodych organizacji pozarządowych (do 5 lat działalności) oraz Mikrogranty młodzieżowe. Pierwszy w tym roku nabór rozpocznie się 1 marca. 


[Impart] Prometeusz powraca do Impartu
Uniwersalna opowieść o zderzeniu dwóch przeciwstawnych idei, efektowne akrobacje, elementy ekwilibrystyki cyrkowej, tańca i wschodnich sztuki walki – imponujący rozmachem spektakl „Prometeusz” w najbliższy weekend (24 i 25 lutego) wraca na deski Impartu. Bilety w sprzedaży.
Więcej informacji: TUTAJ

[Impart] Noam Vazana – pierwszy koncert w Polsce 
Fascynująca wokalistka, której w śmiały sposób udaje się połączyć hipnotyzujący śpiew z grą na fortepianie i puzonie, pojawi się 2 marca w Imparcie. Noam Vazana łączy bliskowschodnie i północnoafrykańskie muzyczne mieszanki z własnymi przebojowymi kompozycjami. Często porównuje się ją do charyzmatycznych głosów, takich jak Nina Simone czy Mercedes Sosa. Koncert odbywa się w ramach pierwszej trasy koncertowej artystki po Polsce. Bilety w sprzedaży.
Więcej informacji: TUTAJ

[Impart] Bovska w marcu na Mazowieckiej
Artystka okrzyknięta została jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku, a pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty został wyprzedany w dwa dni po premierze. Wokalistka była nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyki 2016 oraz MTV Europe Music Award 2016, otrzymała również Złotą Płytę̨ za singla „Kaktus”. W 2017 roku wydała swój drugi album zatytułowany „Pysk”, który stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Bovska wystąpi 17 marca w Imparcie w ramach swojej trasy koncertowej „Wiosenny Autoreset”. Bilety już w sprzedaży.
Więcej informacjiTUTAJ


[AIR Wro] Rozmowy o kulturze w międzynarodowym gronie
Dyskusje o współpracy i budowie relacji pomiędzy środowiskami twórczymi z różnych zakątków Europy, wymiana doświadczeń, a także poszukiwanie nowych kierunków kooperacji – Strefa Kultury Wrocław zaprasza na AIR Wro Talks 3.0, dwudniowe spotkania dla menedżerów, koordynatorów, artystów oraz twórców z kraju i zagranicy. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 marca w Barbarze. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

 

Wasze komentarze

czwartek, 21.6.2018 13:56
wtorek, 19.6.2018 13:03
poniedziałek, 18.6.2018 13:15
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI