komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 24 czerwca 2018

Jana, Danuty

Podważył rolety i włamał się do kiosku. Policja zjawiła się w kilka minut

poniedziałek, 19.2.2018 14:42 , komentarze: 0 , odsłony: 690
kategorie artykułu:

Podważając rolety okienne włamał się do kiosku. Zatrzymali go wrocławscy policjanci, którzy w kilka minut po zgłoszeniu byli na miejscu. Okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie serię innych tego typu zdarzeń. Podejrzany został już tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Ilustracyjne

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego wrocławskiej komendy miejskiej zostali skierowani na jedną z ulic na Rakowcu, gdzie miało dojść do kradzieży z włamaniem do kiosku. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, stwierdzili wygięte rolety antywłamaniowe. Wewnątrz zobaczyli mężczyznę, który z latarką umieszczoną na głowie przeglądał artykuły tytoniowe i chował je do torby. Zaskoczony przez policjantów sprawca został natychmiast zatrzymany.

26 - latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Okazało się, że nie jest to pierwszy tego typu wyczyn w jego "karierze". Wobec mężczyzny są już prowadzone postępowania dotyczące innych włamań.

Tym razem sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. 26 - latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

środa, 20.6.2018 09:18
piątek, 22.6.2018 08:43
2
piątek, 22.6.2018 00:00
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele