komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Okiem Młodych 2018: nabór filmów konkursowych przedłużony o tydzień!

sobota, 17.2.2018 10:44 , komentarze: 0 , odsłony: 280
kategorie artykułu:

Wszyscy ci, którzy nie zdążyli zgłosić swoich filmów konkursowych, mają jeszcze na to szansę. Na ostatnie zgłoszenia czekamy do północy do środy, 21 lutego.
Przypominamy - twórcy mogą wziąć udział w jednym z dwóch Konkursów. Międzynarodowy Konkurs Główny skierowany jest do filmowców, którzy nie ukończyli 30. roku życia, a ich filmy nie przekraczają 30 minut. Konkurs Młodzieżowy jest z kolei dedykowany amatorom do 21 lat i ich filmom do 30 minut. Formularze zgłoszeniowe można znaleźć pod adresem: www.okiemmlodych.pl . Ogłoszenie wyników naboru nastąpi 28 lutego.

O tym, kto zdobędzie świdnickie Grand Prix 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych”, zadecyduje Jury Konkursu Głównego w tegorocznym składzie: Anna Zamecka, autorka „Komunii”, Anna Gawlita, producentka i kierowniczka produkcji, Mariusz Szczygieł - autor bestsellerowych książek, Petr Vlček, kurator filmowy Letniej Szkoły Filmowej w  Uherské Hradiště i Hans Rombach, operator filmowy.

W Konkursie Młodzieżowym zwycięzcę wyłonią: Kuba Radej - laureat Grand Prix 10. „Okiem Młodych”, Anna Bielak, dziennikarka filmowa, i Karol Piekarczyk, związany z dystrybutorem Millennium Docs Against Gravity.

 

Wasze komentarze

niedziela, 24.6.2018 12:12
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ