komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 19 lipca 2018

Wincentego, Wodzislawa

Rodzinny weekend na Stadionie Wrocław

środa, 14.2.2018 13:40 , komentarze: 0 , odsłony: 424
kategorie artykułu:

Miło nam poinformować, iż najbliższy weekend, 17 - 18 lutego, będzie u nas weekendem z wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Jakie to będą atrakcje?

1. Ostatnie dni we Wrocławiu Wystawy Budowli z Klocków LEGO

2. Możliwość zwiedzenia stadionu z przewodnikiem, albo wejścia na taras widokowy

3. w niedzielę - targi mamy i dziecka "Mamaville"

Oraz stałe punkty programu w postaci toru gokartowego i skoków z dachu stadionu.

Podczas tego weekendu każda rodzina znajdzie coś dla siebie. Można aktywnie spędzić u nas cały dzień. Zaczynając np. od Wystawy Budowli z Klocków LEGO, po wyjściu z której można od razu udać się na zwiedzanie stadionu z przewodnikiem (bądź na taras widokowy), a w niedzielę również na Targi mamy i dziecka Mamaville.

Co zobaczymy:

Na Wystawie Budowli z Klocków LEGO:

    - największy na świecie samolot wykonany z miliona klocków Lego (model Boeinga 747 - Air Force One, wykonany w skali 1:7)

    - postać Roberta Lewandowskiego, którą po raz ostatni w tej formie można podziwiać we Wrocławiu, ponieważ została przekazana na licytację WOŚP

    - postać Rafała Sonika wraz z jego quad'em, w skali 1:1

    - postać Piotra Celebana, zbudowaną z 65 tysięcy klocków w skali 1:1. Kapitan piłkarskiej drużyny WKS Śląsk to jedna z głównych atrakcji wystawy dla fanów piłki nie tylko z Wrocławia

    - Human Body - nietypowa lekcja biologii, fascynujące modele ukazujące budowę układów i narządów wewnętrznych człowieka

    - interaktywna mapa Europy

    - wielka kolekcja STAR WARS

Oprócz tego, na zwiedzających czeka również strefa zabawy klockami czyli FUN PARK. Na specjalnie wydzielonej powierzchni Fun Parku znajduje się strefa Duplo, stoliki do zabawy klockami Lego, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, a także wiele innych atrakcji.

Godziny otwarcia: 10.00 - 20.00, niedziela 18 lutego jest ostatnim dniem działania wystawy.

Więcej informacji : www.wystawaklockow.pl

Przypominamy, że biletem z wystawy klocków LEGO, zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem w specjalnej cenie - 10 zł/osoba.


ZWIEDZANIE STADIONU Z PRZEWODNIKIEM

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć stadion nie tylko z perspektywy trybun, ale również odkryć jego zakamarki oraz poznać jego historię i dowiedzieć się kilku ciekawostek. To niesamowita podróż wiodąca przez szatnie piłkarzy (w których siedział Lewandowski czy Pazdan). Można wyjść w okolice murawy i usiąść na ławce rezerwowych zawodników, czując się jak trener. Czy też zajrzeć do sali konferencji prasowych, w której po każdym meczu dziennikarze przepytują trenerów i kapitanów obu grających danego dnia drużyn.

Godziny: 12.00 - 15.00 (wejście o pełnych godzinach)

Bilety do nabycia przy wyjściu z Wystawy Budowli z Klocków LEGO

Ceny:

Cena regularna: 15/12 zł(normalny/ulgowy)

Cena dla odwiedzających Wystawę LEGO: 10 zł

TARGI MAMAVILLE - NIEDZIELA, 18 LUTEGO

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Targi skierowane są do wszystkich mam (w tym tych przyszłych), rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką macierzyństwa.

Co zobaczymy:

-strefę zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

- strefę edukacyjno – rozrywkowo – warsztatową dla dzieci i dorosłych.

Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

Godziny otwarcia: 10:00 - 17:00

WSTĘP BEZPŁATNY

Więcej informacji na www.mamaville.pl

Dodatkowo podczas tego weekendu będzie można odwiedzić również taras widokowy stadionu oraz udać się na Tor Kartingowy Le Mans, na którym znajduje się również tor dla dzieci, a także Fabrykę Driftu.

Przypominamy, że za 10 dni pierwszy mecz u siebie w ramach rozgrywek Ekstraklasy zagra WKS Śląsk. Swój pierwszy mecz Klub rozegra w niedzielę, 25 lutego o godz. 15.30. Zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 16.7.2018 09:00
piątek, 13.7.2018 13:15
1
czwartek, 12.7.2018 09:26
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele