komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 27 maja 2018

Augustyna, Juliana

LADIES DAY 2018 Inspiracja – Motywacja - Rozrywka

wtorek, 13.2.2018 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 443
kategorie artykułu:

Ladies Day to największe wydarzenie organizowane przez Czerwoną Szpilkę. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 500 uczestników. 17.03.2018 r. we Wrocławiu odbędzie się druga edycja tej niezwykłej konferencji!

Ladies Day to jedno z największych spotkań networkingowo-motywacyjnych w Polsce! To zarówno merytoryka, ale również kontakty i rozrywka. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Tego dnia kobiety będą mogły skorzystać z wartościowych wykładów od prelegentów, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już poziom ekspercki. Oprócz tego uczestniczki wysłuchają inspirujących wywiadów z kobietami, które mają ogromną siłę do realizowania swoich planów, mimo że często zmagają się z dużymi przeciwnościami losu.

Kogo zobaczymy na scenie w tym roku?

Pani Swojego Czasu – Ola Budzyńska to była trenerka umiejętności miękkich, która przez 10 lat jeździła po Polsce i szkoliła pracowników korporacji z „time management”. Teraz jest znana jako Pani Swojego Czasu. Codziennie gromadzi wokół swojego projektu ponad 50 tysięcy kobiet, które aktywnie biorą udział w jej transmisjach i działaniach w sieci. Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”.

Katarzyna Pawluś – Książka Kasi Pawluś „Jedna na milion” od grudnia inspiruje mnóstwo ludzi do zmiany postrzegania swojego życia i dostrzegania w nim pozytywów, które często mijają nas niezauważone w codziennych zmaganiach z wyolbrzymionymi problemami. Kasia na co dzień walczy z poważną chorobą, ale sama zaraża optymizmem innych:

„Ludzie się pytają mnie jak ja to robię że się często uśmiecham, że jestem taką optymistką i do tego pomagam wszystkim? Odpowiedź jest prosta. Tego nauczył mnie Robak. Czasem trudno jest się uśmiechać, kiedy w życiu spotykają Cię rzeczy których nie rozumiesz. Nie masz pewności czy przez to przebrniesz. Idziesz przez tą burze, ale nie wiesz ile to jeszcze potrwa. Chcę się z Wami podzielić zasadami których się nauczyłam i które moglibyście wykorzystać w życiu aby szczęśliwie żyć”.

Oprócz tego wysłuchamy również specjalistów od żywienia oraz rozwoju w biznesie. Mentorzy, motywatorzy, eksperci i profesjonaliści – razem tego dnia w jednym miejscu! Prowadzącym będzie aktor Andrzej Młynarczyk znany między innymi z „Lejdis” i „M jak miłość”.

Ladies Day to także dobra zabawa!

Poza częścią z wystąpieniami naszych gości, szykujemy wiele artystycznych niespodzianek, które na pewno dostarczą dużo pozytywnych emocji. Podczas Ladies Day zyskasz dużo wartościowej wiedzy, niezapomniane wspomnienia i z pewnością wiele nowych znajomości!

Biorąc udział w konferencji – czynisz DOBRO! Czerwona Szpilka chce pomagać! Każdy bilet wspiera stowarzyszenie „MÓWIMY NIEboRAKOWI”. Pieniądze są przeznaczone na zrobienie peruk dla dzieci z chorobą nowotworową.

17.03.2018r. | Hotel Terminal we Wrocławiu

Więcej szczegółów, pełny program wydarzenia oraz informacje o biletach na www.ladiesday.czerwonaszpilka.pl

Czerwona Szpilka – firma skupiona wokół działań wspierających kobiecy rozwój i przedsiębiorczość. Głównym założeniem Czerwonej Szpilki jest organizacja konferencji oraz spotkań edukacyjno-networkingowych, podczas których kobiety mogą zarówno zdobyć nowe kompetencje, jak również nawiązać biznesowe kontakty i wymienić się zawodowymi doświadczeniami.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 21.5.2018 07:00
poniedziałek, 14.5.2018 16:44
poniedziałek, 14.5.2018 08:00
piątek, 11.5.2018 13:00
czwartek, 26.4.2018 12:30
niedziela, 11.3.2018 08:30
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Radio LUZ
Radio LUZ