komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

Plaga zażywania marihuany we Wrocławiu? Kolejni zatrzymani w tym tygodniu

sobota, 10.2.2018 15:30 , komentarze: 2 , odsłony: 1227
kategorie artykułu:

Nerwowe zachowanie kierującego i rozszerzone źrenice - to zawsze wzbudza czujność policjantów, szczególnie w przypadku osób kierujących pojazdami. Tak też było tym razem. Kontrola drogowa zakończyła się ujawnieniem narkotyków i zatrzymaniem kierującego, w związku z podejrzeniem kierowania pojazdem przez osobę będącą pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali w porze nocnej pojazd do kontroli. W środku znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Kierujący od samego początku policyjnych czynności kontrolnych zachowywał się nerwowo.

 
To zwróciło szczególną uwagę policjantów. Dodatkowo funkcjonariusze zauważyli u kierującego nienaturalnie rozszerzone źrenice oczu, co mogło wskazywać na wcześniejsze zażycie narkotyków. Środki odurzające policjanci znaleźli też w samochodzie. Zabezpieczono amfetaminę i heroinę.
 
Kierujący oraz pasażerowie zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem środka odurzającego oraz posiadania narkotyków. Za czyny, o które są podejrzani, odpowiedzą teraz przed sądem.

Przypomnijmy, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wypływem środka odurzającego zgodnie z zapisami kodeksu karnego jest przestępstwem zagrożonym m.in. karą pozbawienia wolności do lat 2.
 
Nietrzeźwi kierujący oraz kierujący pod wpływem narkotyków są ogromnym zagrożeniem dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, dlatego Policja apeluje, aby informować o każdym przypadku, w którym istnieje podejrzenie, że za kierownicą samochodu znajduje się osoba, która popełnia przestępstwo na drodze.

(Źródło - WRD KMP we Wrocławiu)

 

Wasze komentarze

Nie wieże Plaga zażywania hahaha
środa, 14.02.2018 14:37 autor: PS
Tytuł mówi wszystko o artykule... żenada!
sobota, 10.02.2018 22:57 autor: WS
wtorek, 22.5.2018 13:04
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki