komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

Straż Graniczna w busie relacji Berlin-Wrocław zatrzymała poszukiwanego przestępcę

sobota, 10.2.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1228
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Tuplicach zatrzymali poszukiwanego przez polskie organy ścigania mieszkańca Krakowa. Poszukiwany mężczyzna próbował oszukać funkcjonariuszy SG podając podczas kontroli dane innej osoby.

Wczoraj, podczas kontroli autokaru relacji Berlin -Wrocław, na drodze krajowej nr 18, funkcjonariusze SG postanowili wylegitymować mężczyznę, jednak okazało się, że nie posiada on przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariusze podczas kontroli osoby zorientowali się, że podawane przez obywatela naszego kraju dane są nieprawdziwe i usiłuje on wprowadzić ich w błąd co do swojej prawdziwej tożsamości. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas weryfikacji danych osoby, okazało się, że 29-latek jest mieszkańcem Krakowa, poszukiwanym przez polskie organy ścigania za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która dokonywała przestępstw narkotykowych. 

Najbliższe 3 lata spędzi za kratami.  Zaumyślne wprowadzanie w błąd funkcjonariuszy SG, co do własnej tożsamości, ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. Mężczyzna przewieziony został do Aresztu Śledczego w Lubsku.

W tym tygodniu jest to 12 osoba zatrzymana przez funkcjonariuszy z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, która poszukiwana była przez polskie organy ścigania lub wymiar sprawiedliwości.

/Rzecznik

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.5.2018 13:04
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ