komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

Policja podczas kontroli znalazła u niego narkotyki. Na tym się nie skończyło

sobota, 10.2.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 407
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym, co do którego wcześniej mieli informację, że może posiadać środki odurzające. Ich przypuszczenia potwierdziły się - przy mężczyźnie ujawnili kilka porcji marihuany. Dodatkowo okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Ponadto policjanci udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny i podczas przeszukania jego piwnicy ujawnili kolejne porcje marihuany oraz amfetaminę. Zabezpieczono ilość środków odurzających, z której można by było uzyskać ponad 800 porcji.

Foto. pixabay

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu otrzymali informację o 34 - letnim mężczyźnie, który porusza się samochodem i może posiadać przy sobie narkotyki. Policjanci podjęli w tej sprawie działania, w trakcie których zauważyli i zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym może poruszać się mężczyzna ze środkami odurzającymi.

Podczas prowadzonych na miejscu czynności ujawnili przy kierującym kilka porcji marihuany. W wyniku dalszych czynności w tej sprawie funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, gdzie w trakcie przeszukania użytkowanej przez niego piwnicy ujawnili kolejne środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli tam ilość amfetaminy, z której można by było uzyskać ponad 700 porcji tego środka odurzającego, oraz marihuanę, w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 120 porcji tego narkotyku. Mężczyzna będzie również odpowiadał za poruszanie się autem bez uprawnień.

Obecnie działania funkcjonariuszy w tej sprawie koncentrują się na ustaleniu, czy zatrzymany 34 - latek nie zajmował się handlem narkotykami oraz sprawdzeniu, jakie było źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. 

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku, gdy sprawca zajmuje się ich handlem, kara ta może wynieść nawet do lat 10.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.5.2018 13:04
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki