komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

48-latek złapany na gorącym uczynku. Policja dopadła podczas włamania

środa, 7.2.2018 17:22 , komentarze: 0 , odsłony: 1109
kategorie artykułu:

Policjanci z powiatu wrocławskiego, w wyniku podjętych działań, zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza. Mężczyzna wpadł podczas włamania do domu. Gdy policjanci weszli do środka, niczego nieświadomy włamywacz kradł właśnie mienie. Później okazało się, że mężczyzna na swoim koncie ma też inne tego typu przestępstwa. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W godzinach wieczornych policjanci z komisariatu w Długołęce otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym włamaniu do domu w jednej z podwrocławskich miejscowości.

Na miejsce niezwłocznie skierowano funkcjonariuszy zespołu patrolowo – interwencyjnego. Dzięki szybkiej informacji, po przybyciu na miejsce zdarzenia, policjanci zatrzymali włamywacza na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa.

Sprawcą okazał się być 48 - letni mężczyzna. Gdy policjanci weszli do środka, niczego nieświadomy włamywacz okradał właśnie dom. W wyniku przeprowadzonych już na komisariacie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna na swoim koncie ma też inne włamania.

Chodzi m.in. o włamanie do domu w budowie na terenie innej miejscowości oraz pięć włamań na terenie Wrocławia. W wyniku przeprowadzonych czynności, funkcjonariusze odzyskali już część skradzionego mienia.

Obecnie policjanci sprawdzają, czy mężczyzna dopuścił się również innych czynów. Na wniosek prokuratury, zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Za włamania i kradzieże grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.5.2018 13:04
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki