komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 27 maja 2018

Augustyna, Juliana

[FOTO] Uwaga na złe warunki pogodowe. Kolizja na DK8

niedziela, 4.2.2018 20:58 , komentarze: 1 , odsłony: 2651
kategorie artykułu:

Wieczorna niedziela stoi pod złym znakiem dla kierowców. Warunki pogodowo są wręcz tragiczne, a widoczność na drodze jest bardzo ograniczona. Obecnie za oknami temperatura sięga -2, w dodatku pada śnieg. 

Kierowcy, którzy podróżują po DK 8, jak i Wrocławiu muszą liczyć się z warunkami i dostosowywać prędkość do zagrożeń, które mogą ich spotkać w tak złą pogodę na drodze. Policja ciągle przyjmuje informacje o kolejnych zdarzeniach drogowych w mieście, jak i na drogach krajowych. Jedna z kolizji miała miejsce przy miejscowości Jordanów Śląski, tam zderzyły się dwa pojazdy - Mercedes oraz Seat.

- Warunki są okropne, nic nie widać, pada śnieg,  a reflektory  samochodów jadących z naprzeciwka bardzo oślepiają. Ciągle patrzę, czy bokiem jezdni nie idzie żaden pieszy, w taką pogodę trudno zauważyć cokolwiek, co dopiero człowieka, który może iść drogą bez odblasków - powiedział nam jeden z kierowców.   

Jutro rano może być bardzo ślisko, minusowa temperatura sprawi, że na drodze będzie przysłowiowa "szklanka" wszystkim kierowcom radzimy zmniejszyć prędkość i zapomnieć o pośpiechu przy tak niesprzyjającej pogodzie. 

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.5.2018 13:04
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki