komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 22 maja 2018

Heleny, Wieslawy

Kino na Szpilkach na Dzień Matki

sobota, 12.5.2018 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1249
kategorie artykułu:

Już w czwartek 24 maja o godzinie 18:00 kino CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na wyjątkową edycję Kina Na Szpilkach z okazji Dnia Matki ze specjalnym udziałem Społecznej Szkoły Muzycznej w Świdnicy.

Świdnickie kino zaprasza do obchodzenia tego wyjątkowego święta jakim jest Dzień Matki już w czwartek 24 maja podczas Kina Na Szpilkach. Na wszystkie mamy ale i nie tylko, czeka mnóstwo atrakcji, zabaw z ciekawymi nagrodami a także oczywiście wyjątkowy seans filmowy. Już na holu kina od godziny 18:00 będzie można skorzystać z atrakcji i porad przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Nie zabraknie konsultacji dietetycznych za sprawą CalorEAT oraz doskonale znanym Paniom ze „Szpilek”, Centrum Dietetycznego Naturhouse. Do tego pomocne na pewno w formie przed wakacjami okaże się skorzystanie z porad Fitness World z Galerii Świdnickiej czy CrossFit 58100. Swoje usługi prezentować będzie także Depil Concept z Wałbrzycha, strefa SPA Pałacu Jugowice a także pierwszy raz na Kinie Na Szpilkach – Pani Roksana Jaroszczak z Physio-Pelvic. Impreza dla Pań nie może także obyć się bez kosmetyków więc zapoznać się będzie można z propozycjami od  Moniki Lubińskiej z Mary Kay, Mydlarni u Franciszka w Świdnicy a także firmy Souvre. Hol kina również i tym razem wypełnią piękne zdjęcia od Anny Pawłowskiej a także robiąca duże wrażenie prezentacja makijażu wykonanego przez Studio Lumaki. O ważeniu piwa rzemieślniczego które znaleźć można na półkach niektórych świdnickich sklepów czy w pubach opowiedzą również dobrze znani w „szpilkowej” społeczności, panowie z Browaru Hoppy Lab. Wszystkie świeżo upieczone mamy a także Panie które mają w swoich rodzinach małe dzieci będą mogły zapoznać się z ofertą sklepu HIT Zabawki którego wysokiej jakości asortyment sprowadzany m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Szwajcarii to doskonała, bezpieczna i bardzo kreatywna alternatywa dla tego co można znaleźć w sieciówkach. Wszystkiego o tym jak dbać o siebie w trakcie ciąży czy zaraz po urodzeniu będzie można również dowiedzieć się na holu kina za sprawą Gabrieli Zięby z GabiNetu.

Z GabiNetem pozostaniemy jeszcze chwilę na sali kinowej gdzie pani Gabriela opowie co nie co o tym jak m.in. przebiega i wygląda terapia blizny pooperacyjnej po cesarskim cięciu, o masażu w trakcie ciąży czy o kinesiotapingu. Na Sali czeka na Panie również mnóstwo zabaw z nagrodami ale prawdziwą ozdobą wieczoru będzie muzyka na żywo w wykonaniu Społecznej Szkoły Muzycznej ze Świdnicy. Będzie to nie tylko okazja do wysłuchania pięknych utworów muzyki klasycznej, nowoczesnej czy filmowej ale także doskonała szansa na poznanie tego co Szkoła ma do zaoferowania, a jest tego naprawdę dużo. Osoby które pasjonują się muzyką nie tylko mogą nauczyć się gry na instrumentach ale także szkoła oferuje naukę harmonii, kształcenia słuchu, form muzycznych, historii muzyki czy literatury. To, co potrafi,ą zobaczyć i usłyszeć będzie można już podczas majowego Kina Na Szpilkach gdzie orkiestra wystąpi pod batutą dyrektora placówki, Kacpra Biruli, absolwenta wrocławskiej Akademii Muzycznej i drezdeńskiej Hochschule für Musik w klasie prof. Ekkeharda Klemma.

Na sam koniec na wszystkie uczestniczki czeka wyjątkowy seans. Specjalny, przedpremierowy pokaz komedii w znakomitej obsadzie czyli „Pozycja Obowiązkowa”.   

Opis filmu - Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…           

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

Wasze komentarze

wczoraj, 12 godz temu
1
piątek, 18.5.2018 08:21
poniedziałek, 14.5.2018 08:44
sobota, 12.5.2018 11:56
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Miral
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Auto Max
Auto Max