komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 28 maja 2018

Jaromira, Justa

Kolejne porcje narkotyków przejęte przez wrocławskich policjantów

wtorek, 16.1.2018 09:07 , komentarze: 0 , odsłony: 371
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji z dolnośląskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Policjanci w ich miejscu zamieszkania znaleźli środki odurzające w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 2,2 tys. porcji handlowych. Wśród nielegalnych substancji była m.in. marihuana, amfetamina i metamfetamina. Jeden z zatrzymanych został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Mężczyznom, za czyny o które są podejrzani grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 42 lat, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Obaj są mieszkańcami powiatu wrocławskiego.

Policjanci sprawdzając ich miejsce zamieszkania znaleźli środki odurzające w postaci marihuany, amfetaminy, metamfetaminy oraz mefedronu. Ujawnili również telefony komórkowe, pieniądze oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków.

Dalsze czynności w tej sprawie realizowane już przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutów posiadania znacznej ilości i obrotu narkotykami. Obaj mężczyźni przyznali się do tych czynów.

Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 42-letniego mężczyzny na 3 miesiące.

Zatrzymanym może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

środa, 23.5.2018 17:03
środa, 23.5.2018 16:58
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche