komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 28 maja 2018

Jaromira, Justa

Policja złapała mężczyznę, który miał ponad 600 porcji środków odurzających

poniedziałek, 15.1.2018 19:25 , komentarze: 0 , odsłony: 298
kategorie artykułu:

Policjanci z Polkowic zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym ponad 600 porcji handlowych amfetaminy. W tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzut. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Do zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania mężczyzny. Policjanci mając podejrzenie, że 30-latek może posiadać spore ilości narkotyków natychmiast pojechali to sprawdzić. Okazało się, że posiadane wcześniej informacje potwierdziły się w stu procentach. Funkcjonariusze przy zatrzymanym znaleźli ponad 600 porcji handlowych środków odurzających w postaci amfetaminy.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie po zebraniu całości materiału dowodowego usłyszał zarzut.

Obecnie funkcjonariusze nadal wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym m.in. to, skąd 30-latek miał narkotyki i czy zajmował się także ich rozprowadzaniem.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu mężczyzna został już tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Źródło: KPP w Polkowicach

 

Wasze komentarze

Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki