komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 17 lipca 2018

Anety, Bogdana

Kobieta ukrywała się przed policją 9 lat. Gdy ją znaleźli chowała się w szafie

niedziela, 14.1.2018 11:15 , komentarze: 3 , odsłony: 2618
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci w wyniku prowadzonych działań zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. Jedna z nich ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości od 2009 roku. By uniknąć zatrzymania, próbowała się schować w szafie w jednym z prywatnych mieszkań. Obie osoby zatrzymane trafiły już do aresztu śledczego.

Policjanci z komisariatu na wrocławskim Psim Polu podjęli działania mające na celu zatrzymanie osób figurujących w policyjnych systemach informacyjnych, jako poszukiwane listami gończymi. W działaniach uczestniczyli funkcjonariusze wydziału kryminalnego, zajmujący się na co dzień poszukiwaniami, a także dzielnicowi, którzy jako osoby pełniące w znacznej mierze służbę w terenie, najlepiej znają charakterystykę swoich rewirów.

W efekcie przeprowadzonej akcji, funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. Jedna z nich ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości od 2009 roku. Policjanci na podstawie gromadzonych informacji, odnaleźli ją w jednym z mieszkań na terenie osiedla Kleczków. Gdy policjanci pojawili się w mieszkaniu, domownicy zaprzeczyli, aby taka osoba w nim przebywała. Funkcjonariusze jednak nie odpuścili. Odnaleźli poszukiwaną kobietę, która ukryła się w jednej z szaf.

Obie osoby doprowadzone zostały do Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole, skąd po wykonaniu czynności z ich udziałem, zostały doprowadzone do Aresztu Śledczego.

(źródło – KMP Wrocław)

 

Wasze komentarze

Ale masz zajebistą stara że ci rogi odprawia.
niedziela, 14.01.2018 18:35 autor:
niedziela, 15.7.2018 08:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
biura do wynajęcia