komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 23 maja 2018

Iwony, Dezyderego

Wpadł diler narkotyków. Policja przechwyciła ponad tysiąc porcji amfetaminy!

środa, 10.1.2018 13:56 , komentarze: 0 , odsłony: 1014
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci z komendy miejskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych. Zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania operacyjne ustalili osobę, która może zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

W związku z tym policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wrocławia. Funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska ujawnili ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy w tym również to skąd zatrzymany posiadał narkotyki i gdzie one miały trafić.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających znacznej ilości oraz handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/KWP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki