komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 19 lipca 2018

Wincentego, Wodzislawa

7 unieważnionych wiz

środa, 13.12.2017 17:32 , komentarze: 0 , odsłony: 441
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Jeleniej Górze unieważnili wizy siedmiu obywatelom Wietnamu, którzy wykorzystując procedury wizowe, próbowali uzyskać zezwolenie na pobyt w naszym kraju.

12 grudnia br., funkcjonariusze z Placówki SG w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli pojazd marki opel, którym podróżowało 7 obywateli Wietnamu ( troje dorosłych oraz czwórka dzieci). W trakcie kontroli legalności pobytu cudzoziemców, okazało się, że Wietnamczycy przyjechali do naszego kraju, aby w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Jeleniej Górze złożyć wnioski na pobyt i pracę. W związku z faktem, że obywatele Wietnamu legitymowali się paszportami wraz z zamieszczonymi w nich francuskimi wizami Schengen w celu wizyty u rodziny lub przyjaciół, stwierdzono, że cel i warunki ich wjazdu oraz pobytu są niezgodne z deklarowanymi podczas składania wniosku wizowego, a okoliczności, jednoznacznie wskazywały na to, że podróż miała charakter czysto migracyjny.

W związku z powyższym posiadane przez nich wizy zostały unieważnione. Wietnamczycy po przeprowadzeniu postępowań administracyjnych, otrzymali decyzje zobowiązujące ich do powrotu oraz określające czasowy zakaz wjazdu na terytorium naszego kraju.

/Rzecznik

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 16.7.2018 09:00
piątek, 13.7.2018 13:15
1
czwartek, 12.7.2018 09:26
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI