komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 23 czerwca 2018

Wandy, Zenona

[FOTO] Kilkanaście tysięcy złotych dla chorej nauczycielki

niedziela, 11.3.2018 19:13 , komentarze: 0 , odsłony: 2350
kategorie artykułu:

Ogromnym sukcesem zakończył się turniej charytatywny, który w sobotę odbywał się w Witoszowie Dolnym i Strzegomiu. Choć nadal trwa szacowanie zebranej kwoty, to organizatorzy podkreślają, że udało się na pewno zebrać kilkanaście tysięcy złotych. A to wszystko dla chorej na nowotwór, świdnickiej nauczycielki, Beaty Łotarewicz.

Turnieje charytatywne zaszczycili swoją obecnością: minister Edukacji Anna Zalewska, poseł Katarzyna Mrzygłocka, wójt Gminy Świdnica  Teresa Mazurek, prezydent  Świdnicy Beata Moskal -Słaniewska, I zastępca komendanta powiatowego policji w Świdnicy Jarosław Nowaczyk, burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta  oraz przedstawiciele organizatorów: dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Beata Fijołek oraz prezes Fundacji Łączy nas Football – Wiesław Żurek.

Dla miłośników boksu nie lada gratką było pojawienie się znanego boksera- Piotra Wilczewskiego, który  oprócz ciepłych słów przekazał dwie koszulki ze swoim podpisem oraz innego znanego boksera Mariusza Wacha.

Zarówno w Witoszowie Dolnym jak i w Strzegomiu udało się dystrybuować prawie wszystkie  cegiełki, które z kolei pozwalały na wygranie wielu cennych nagród takich jak: zestawy porcelany stołowej, wejściówki do kina (ufundowane przez redakcję Doba.pl), na baseny w Świebodzicach i Żarowie, do salonów masaży i piękności, dresów, piłek, koszy podarunków przygotowanych przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Urząd Miasta i Urząd Gminy.  

- W trakcie imprez zlicytowano wiele cennych przedmiotów. Najwyższą cenę 2000 zł osiągnęła koszulka reprezentacji Polski z podpisami piłkarzy, którą od Ministra Sportu przekazała Minister Anna Zalewska. Szczęśliwym licytatorem okazał się Pan Paweł Dąbrowski z firmy Dabro Bau. Nie mniej emocjonująca okazała się licytacja piór Pani Minister Anny Zalewskiej, Wójt Gminy Świdnica oraz Prezydent Miasta Świdnica . Wszystkie przedmioty udało się zlicytować za kwoty od kilkudziesięciu do kilkuset złotych!!!. Wzruszającym momentem była chwila odczytywania przez męża Pani Beaty Łotarewicz listu z podziękowaniami dla wszystkich organizatorów, sponsorów oraz uczestników turniejów oraz przekazanie czeków dokumentujących wpłaty przez Klub Polonię Stal Świdnica, Akademię Piłkarską 13 Jarosława Laty, Fundację Łączy nas Football i Jako Team, Amazonek oraz Izbę Adwokacką z Wałbrzycha - mówi wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, Robert Hamuda. - Dlatego warto pomagać!!! - dodaje.

Klasyfikacja rozgrywek:

W turnieju piłkarskim zwyciężyła drużyna Oltboy Strzegom,  na drugim miejscu uplasowała się drużyna Elektrolux, trzecie miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Czwarte miejsce tuż za podium –drużyna Policji I.   

Na hali OSiR w Strzegomiu rywalizacja drużyn zakończyła się w późnym popołudniem. Wygrała drużyna pod nazwą Volley Pasjonaci, II miejsce zajął Zastrzyk Siatkówki, III miejsce Dobro Volley a czwarte znów za podium zajęła drużyna Policji.

foto: Bartłomiej Suchorabski

Relacja doba.pl : [FOTO] Grali i zbierali kasę dla chorej nauczycielki

 

Wasze komentarze

piątek, 22.6.2018 13:16
piątek, 22.6.2018 10:52
piątek, 22.6.2018 10:25
czwartek, 21.6.2018 10:55
wtorek, 19.6.2018 09:08
1
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Auto Max
Auto Max
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY