komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 26 maja 2018

Filipa, Pauliny

Pokolenie W - Wrocław to doskonałe miejsce do studiowania

wtorek, 3.10.2017 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1616
kategorie artykułu:

W poniedziałek 2 października ruszył projekt Pokolenie W - kampania promocyjna Wrocławia, jako bardzo dobrego miejsca do studiowania. Dziesięć publicznych uczelni przy wsparciu władz miasta będzie namawiać młodych ludzi w całej Polsce, by na miejsce studiów wybrali Wrocław. W akcję promocyjną zaangażowali się wybitni absolwenci i studenci uczelni oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. 

- Aż 90 procent studentów, którzy kształcą się we Wrocławiu, jest zadowolonych z tego wyboru, a 88 procent rekomendowałoby to miasto znajomym wybierającym studia. Tak dobrych opinii jak Wrocław nie ma żadne akademickie miasto w Polsce - powiedziała Ewa Kaucz, prezes ARAW, podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. - Projekt Pokolenie W to kampania wizerunkowa skierowana do osób, które stoją przed jednym z najtrudniejszych życiowych wyborów, czyli wyborem miejsca do studiowania - dodała. 

Idea Pokolenia W

To nie jest tak, że wszyscy jesteśmy z jednego rocznika. Nie słuchamy tej samej muzyki ani nie chodzimy na te same filmy. Mamy różne zainteresowania, potrzeby i doświadczenia. Różne rzeczy nas bawią i cieszą, różne przerażają i smucą. Jest jednak coś, co nas łączy, coś, co każdy z nas wplótł w swoją opowieść.

Wrocław – tu się uczymy, pracujemy, bywamy lub mieszkamy. Tu zmieniamy rzeczywistość, by żyć tak, jak lubimy.

Źródło: informacja prasowa 

 

Wasze komentarze

sobota, 19.5.2018 10:30
wtorek, 15.5.2018 16:27
czwartek, 12.4.2018 17:30
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche