komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Przyjazna przestrzeń do życia – poznaj najlepsze osiedle w Świdnicy

piątek, 16.2.2018 13:34 , odsłony: 3313
kategorie artykułu:

Dziś wybierając przestrzeń do życia zależy nam na tym, by nie zamykać się w czterech ścianach mieszkania, ale mieć też miejsce, gdzie można wyjść z dzieckiem, spotkać się z sąsiadami, czy też chwilę odpocząć i odetchnąć po intensywnym dniu. Otoczenie natury, plac zabaw, zielone skwerki i aleje spacerowe sprawiają, że w nowych inwestycjach deweloperskich mieszka się lepiej. Pierwszym w Świdnicy deweloperem, który wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców jest IgnerHome, budujący osiedle Park Zawiszów. To niewątpliwie przyjazna przestrzeń do życia. Co na to wpływa – przeczytajcie sami.

Komfort mieszkania

Na Nowym Zawiszowie został wybudowany 4 kondygnacyjny budynek z windami, podziemną halą garażową oraz komórkami lokatorskimi. Ustawny rozkład mieszkań, z dobrze doświetlonymi pomieszczeniami, nowocześnie zaprojektowane klatki schodowe, to kilka czynników decydujących o funkcjonalności osiedla. Deweloper zadbał także, o niezawodne i wysokiej jakości materiały, które posłużą na długie lata.

Bezpieczeństwo

Osiedle Park Zawiszów jest częściowo zamknięte i wyposażone w nowoczesny system domofonowy, z możliwością zainstalowania video domofonu. Dodatkowo w lokalach położnych na parterze znajdą się zewnętrzne rolety. Zamontowano drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie. Ogromną zaletą jest wyłączenie komunikacji samochodowej spomiędzy budynków. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.

Z myślą o najmłodszych

Nowoczesny plac zabaw będzie stanowił dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dzieciom w każdym wieku. Zarówno maluszki, jak i starsze dzieci będą się tu świetnie bawić. Piaskownica, tor dla najmłodszych, trampolina, huśtawki, piramida linowa, tablica do malunków, a to wszystko na bezpiecznej nawierzchni.

W otoczeniu zieleni

Zielone skwerki, aleje spacerowe, kompozycje roślinne, na parterach przynależne do mieszkań ogródki ogrodzone siatką. Chcąc ułatwić mieszkańcom sąsiedzkie spotkania, deweloper położył nacisk na przyjazne przestrzenie wewnątrz osiedla. Nawet dla czworonogów znajdzie się miejsce na wspólne spacery. Warto też wspomnieć, że sam teren, na którym powstaje inwestycja, jest wyjątkowy. Położony na wzniesieniu, z pobliskimi łąkami, laskami oraz kojącym i cieszącym oko widokiem na masyw góry Ślęży. Ideą projektu Park Zawiszów było stworzenie zielonej enklawy pośród istniejącej zabudowy, w której mieszkańcy znajdą chwile wytchnienia. Tu żyje się lepiej.

Park Zawiszów jest jedynym takim projektem w Świdnicy, wyznaczając nowy wymiar nowoczesnego osiedla. Projektanci przewidzieli potrzeby mieszkańców, tworząc przyjazną przestrzeń do życia. Pierwszy etap inwestycji został już wybudowany. Warto odwiedzić inwestycję i sprawdzić na żywo, jak wygląda najlepsze osiedle w Świdnicy.

  • Trwa promocja na wybrane mieszkania z ceną od 4100 zł/m2.

Biuro sprzedaży Ul. Księcia Bernarda 7/1, 58-100 Świdnica

Tel. 662-211-370

www.parkzawiszow.pl

 

 
wtorek, 19.6.2018 14:11
4
Auto Max
Auto Max
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD