komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

[FOTO] Bal Sołtysa w Mrowinach!

środa, 14.2.2018 09:53 , komentarze: 4 , odsłony: 1830
kategorie artykułu:

Tradycyjnie, w podziękowanie za zaangażowanie i całoroczną pracę na rzecz mieszkańców w gminie Żarów odbywa się Bal Sołtysa. Spotykają się tutaj sołtysi wraz z aktywnymi i zaangażowanymi mieszkańcami swoich sołectw, aby podsumować rok społecznej pracy i uroczyście rozpocząć kolejny. Impreza, po raz pierwszy odbyła się na niedawno zmodernizowanej świetlicy wiejskiej w Mrowinach.

W tym roku współgospodarzami Balu Sołtysa byli mieszkańcy Mrowin, którzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza była udana dla wszystkich uczestników. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwali nie tylko mieszkańcy sołectwa, ale także pracownicy żarowskiego Urzędu Miejskiego. Choć przygotowania trwały długo, wysiłek został nagrodzony. - Ten bal to strzał w dziesiątkę. Organizowany jest w gminie Żarów od przeszło dwudziestu lat i co roku cieszy się dużym powodzeniem. I to chyba jedyna okazja i najlepsza, aby na jednej sali spotkali się wszyscy gospodarze wsi. Tradycyjnie główną atrakcją balu jest taniec z sołtysami i mamy nadzieję, że dziś nie będzie brakować chętnych do wspólnej zabawy. Dziękujemy reprezentacjom mieszkańców innych wsi za tak liczne przybycie - mówili organizatorzy Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej i Krystyna Popek sołtys Mrowin.

Oficjalnego otwarcia Balu Sołtysa dokonał burmistrz Leszek Michalak wspólnie z Romanem Koniecznym przewodniczącym Rady Miejskiej, sołtysem Mrowin Krystyną Popek i Gabrielą Nastałek-Żygadło z Urzędu Miejskiego w Żarowie. - Ten bal to już tradycja. Cieszymy się, że możemy dziś gościć u siebie przedstawicieli wszystkich wsi z terenu naszej gminy, a przede wszystkim sołtysów, którym dedykowany jest ten bal. To jest także podziękowanie za wysiłek i zaangażowanie, jaki wkładacie Państwo w pracę na rzecz mieszkańców. Dziękujemy Wam za to, a dziś życzymy udanej zabawy - dziękował burmistrz Leszek Michalak.

Zabawa trwała do białego rana, a wśród gości nie zabrakło przede wszystkim tych, którym dedykowano ten bal, ale także przedstawicieli poszczególnych miejscowości. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało i parkiet szybko zapełnił się roztańczonymi gośćmi.

Organizatorzy Balu Sołtysa dziękują wszystkim współpracownikom za pomoc i zaangażowanie przy organizacji zabawy.

 

Wasze komentarze

Mógł OBAJTEK ? Może więc i...
środa, 14.02.2018 12:49 autor: ziomal
Dziewczyny jak maliny ! Nie to...
środa, 14.02.2018 12:45 autor:
wtorek, 22.5.2018 08:21
wtorek, 22.5.2018 09:54
poniedziałek, 21.5.2018 13:53
7
poniedziałek, 21.5.2018 12:49
piątek, 18.5.2018 08:21
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D