komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Bez wysiłku i skalpela. Centrum Pięknego Ciała już działa! WYGRAJ voucher! [KONKURS] rozstrzygnięcie

czwartek, 1.1.1970 01:00 , odsłony: 5893
kategorie artykułu:

Już wkrótce zrzucimy zimowe kurtki i grube swetry, pod którymi mogłyśmy ukryć niedoskonałości naszej figury. Okres zimowy sprawia, że tu i ówdzie przybywa nam trochę kilogramów, a nasze ciało traci jędrność. Nie ruszamy się przecież tyle, co latem, zmieniłyśmy także dietę. Luty i marzec to idealny moment, by zadbać o swoje ciało i cieszyć się idealną sylwetką w okresie letnim. Jednak zanim zaczniemy katować się wielogodzinnymi ćwiczeniami na siłowni i wprowadzimy drakońskie diety spróbujmy najpierw odwiedzić Centrum Pięknego Ciała stworzone specjalnie dla pań przez Magdalenę Rumiancew-Wróblewską, świdnicką radną i inicjatorkę Świdnickiego Forum Kobiet.

- Jak większość biznesów, tak i mój powstał z pasji - mówi pani Magdalena. - Zawsze starałam się wspierać kobiety, a że tematy medycyny estetycznej i zdrowego odżywiania były mi bliskie postanowiłam je połączyć i stąd pomysł otworzenia Centrum Pięknego Ciała. Pomagamy paniom, które walczą  z miejscową tkanką tłuszczową na brzuchu lub udach. Pomagamy młodym mamom, które pragną wrócić do formy po ciąży, kobietom z nadwagą wynikającą ze złej diety lub braku ruchu, ale także osobom szczupłym, które chcą zredukować rozstępy lub blizny, albo zmagają się z cellulitem. Stworzyłam miejsce intymne, tylko dla pań, chcę żeby w moim centrum kobiety czuły się komfortowo, nieskrępowane obecnością mężczyzn. Potrafimy dostosować program do każdego przypadku, ale zanim zaproponujemy zabiegi, najpierw zakładamy naszym paniom karty klientki. Robimy to podczas pierwszej wizyty w naszym centrum. Sprawdzamy wagę, mierzymy, pytamy o dietę, o aktywność fizyczną, panie wskazują na swoje problemy i dopiero na tej podstawie dobieramy odpowiednie zabiegi. Oferta centrum jest bardzo bogata. Największym zainteresowaniem cieszy się bieżnia Vacu łącząca wysiłek fizyczny, podciśnienie i promieniowanie czerwone, dzięki którym spalanie jest znacznie szybsze niż na klasycznej bieżni. Efekty są widoczne już po kilkunastu zabiegach w postaci redukcji cellulitu i zmniejszenia obwodów ciała. Do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej stosujemy kriolipolizę, czyli miejscowe schładzanie partii ciała przy wykorzystaniu innowacyjnych głowic. Dzięki działaniu niskiej temperatury przez około 50-60 minut uzyskujemy efekt miejscowego rozpadu komórek tłuszczowych. Dobre efekty daje także lipolaser, czyli zimny laser diodowy, który działa stymulująco na procesy metaboliczne. Laser rozbija tkankę tłuszczową, która następnie jest usunięta z organizmu przez układ limfatyczny. Przy wyszczuplaniu i modelowaniu ciała sprawdza się również liposukcja ultradźwiękowa, natomiast dzięki zastosowaniu fali radiowej zadziałamy nie tylko na komórki tłuszczowe, ale dodatkowo zredukujemy cellulit i ujędrnimy skórę. Świetne efekty w walce z cellulitem daje również limfodrenaż, czyli relaksacyjny i odprężający zabieg likwidujący nie tylko cellulit, ale niwelujący także obrzęki i oczyszczający z toksyn. Nie można też zapomnieć o saunie na podczerwień, która wpływa na odchudzanie, usuwanie cellulitu, poprawę jakości skóry, wzmocnienie systemu odpornościowego, uśmierzanie bólu i zmniejszenie stresu. Panie bardzo chętnie z niej korzystają podobnie jak z masażu rolkami, w którym podczerwień przyspiesza redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry -  dodaje z dumą właścicielka.

Warto podkreślić, że w Centrum Pięknego Ciała możemy liczyć dodatkowo na rady dietetyka klinicznego, który ustala dla pań indywidualne diety. Tutaj każda kobieta znajdzie  kompleksową opiekę i wsparcie. Tym bardziej cieszy zapowiedź właścicielki, że niebawem w ofercie centrum znajdą się masaże wyszczuplające i relaksacyjne, a także dodatkowe zabiegi jak chociażby mezoterapia dermapenem. Od otwarcia, które miało miejsce 24 stycznia, już kilkadziesiąt pań odwiedziło Centrum Pięknego Ciała Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej a kiedy Ty to zrobisz? Wykonaj pierwszy ruch i umów się na bezpłatną konsultację!

Centrum Pięknego Ciała
58-100 Świdnica
ul. Skłodowskiej-Curie 11 
(budynek BoJeRo, naprzeciwko Społdzielni Mieszkaniowej)
tel. 507 280 888
https://www.facebook.com/CentrumPieknegoCialaSwidnica

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelniczek mamy voucher wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi w Centrum Pięknego Ciała. Żeby go odebrać wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie są rodzaje cellulitu? Na Wasze maile czekamy do 23.02.2018 (piątek) do godz. 20.00 pod adresem: konkursydsw@doba.pl W temacie prosimy wpisać Centrum Pięknego Ciała, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwyciężczynią skontaktujemy się telefonicznie. 

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile.
Voucher otrzymuje Aneta Kłeczek.

Cellulit – rodzaje

Można je podzielić ze względu na:

podłoże:

– cellulit wodny (twardy);
– cellulit lipidowy (miękki);
– cellulit cyrkulacyjny (mieszany).

stopień zaawansowanych zmian:

– obrzękowy;
– włóknieniowy;
– stwardnieniowo- grudkowy;
– stwardnieniowo- guzkowy.

 
wtorek, 19.6.2018 14:11
4
środa, 20.6.2018 09:16
poniedziałek, 18.6.2018 11:35
17
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro