komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Styczniowa odsłona Kina na Szpilkach niebawem [ZGARNIJ WEJŚCIÓWKĘ]

czwartek, 18.1.2018 09:02 , komentarze: 0 , odsłony: 1194
kategorie artykułu:

Kino Na Szpilkach powraca w Nowym Roku! Już w czwartek 25 stycznia o 18:00 świdnickie kino CINEMA 3D zaprasza wszystkie Panie na wyjątkową, karnawałową edycję imprezy ze specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu „Podatek od Miłości”.

Pierwsze spotkanie w 2018 roku przebiegnie pod hasłem karnawału. Mile widziane imprezowe kreacje i wszelkiego rodzaju elementy ubioru i ozdoby związane z balem karnawałowym. Event rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18:00 na holu kina, gdzie uczestniczki  przy lampce szampana zapoznać się będą mogły z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Zobaczyć będzie można najnowsze trendy w makijażu i fryzurach za sprawą studia Lumaki, które na swoich modelkach zaprezentuje wieczorowo-karnawałowy make-up a całość dopełni Atelier Pracownia Fryzjerska Monika Warkoczyńska. Na pewno większość z nas ma również noworoczne postanowienia związane np. ze zdrowym trybem życia. Z pomocą zatem rusza Centrum Dietetyczne Naturhouse oraz Fitness World z Galerii Świdnickiej. Swoją poradą będzie służyć również Agnieszka Kwiatkowska z CalorEat. Jeśli chodzi natomiast o to jak na co dzień zadbać o swoją urodę i cerę w mroźne, zimowe dni na pewno pomocne okaże się skorzystanie z opinii ekspertów i zapoznanie się z nowościami kosmetycznymi z Mary Kay czy Souvre. Jeśli któraś z Pań planuje zorganizować zabawę karnawałową we własnym domu na pewno może być zainteresowana tym co zaprezentuje Jakub Bielecki z Browaru Rzemieślniczego Hoppy Lab.

To nie koniec atrakcji! W holu kina zostanie specjalnie przygotowana strefa taneczna na której każda z Pań będzie mogła spróbować swoich sił i nauczyć się nowych kroków z profesjonalnym instruktorem tańca z Centrum Renesans. Nie zapominamy jednak o nadchodzących Walentynkach i w specjalnie przygotowanej, walentynkowej zabawie wygrać będzie można voucher do restauracji Manufaktura. W sam raz na romantyczną kolację! Oprócz tego oczywiście mnóstwo innych gier i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec, film. Tym razem Panie będą mogły zobaczyć jako pierwsze w specjalnym pokazie przedpremierowym, komedię romantyczną „Podatek od Miłości”.

PODATEK OD MIŁOŚCI - Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?  

 Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 ZGARNIJ WEJŚCIÓWKĘ

Dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:  W jakiej jeszcze polskiej komedii na ekranach kin możemy zobaczyć Grzegorza Damięckiego na początku tego roku?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkursydsw@doba.pl z dopiskiem kino na szpilkach. Zabawa trwa do wtorku, do godz. 8 rano. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie. Wyniki także na naszej stronie.

 

Wasze komentarze

sobota, 21.7.2018 10:25
piątek, 20.7.2018 14:28
piątek, 20.7.2018 14:26
piątek, 20.7.2018 13:41
piątek, 20.7.2018 13:30
czwartek, 19.7.2018 13:39
czwartek, 19.7.2018 12:59
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki