komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 22 maja 2018

Heleny, Wieslawy

Infolinia PKP Intercity pod nowym numerem!

czwartek, 6.7.2017 11:06 , komentarze: 0 , odsłony: 1557
kategorie artykułu:

Rusza nowy numer Infolinii PKP Intercity! Od 10 lipca 2017 roku szczegóły na temat rozkładu jazdy oraz ofert przewoźnika będzie można uzyskać pod numerem 703 200 200*. Informacja telefoniczna PKP Intercity funkcjonuje przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Z telefonu komórkowego i stacjonarnego

Od uruchomienia nowego numeru, jeszcze przez miesiąc, do 10 sierpnia br., podróżni będą mieli możliwość kontaktu, dzwoniąc pod dotychczasowy numer 19 757. Tak jak dotychczas informacja telefoniczna będzie dostępna całodobowo, przez wszystkie dni w roku. Będą mogli z niej skorzystać pasażerowie dzwoniący z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Dla podróżnych z zagranicy numer Infolinii pozostaje taki sam (+48 22 39 19 757). Obsługę Infolinii będzie świadczył dotychczasowy wykonawca, spółka TK Telekom.

85 tysięcy odbieranych połączeń miesięcznie!

Pod numerem Infolinii podróżni mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące usług 
PKP Intercity – od rozkładu jazdy, przez dostępność miejsc w pociągach czy aktualne oferty 
i promocje dla pasażerów. Miesięcznie konsultanci Infolinii odbierają średnio 85 tys. połączeń 
od klientów, w tym także zagranicznych.

Pracownicy informacji telefonicznej pomagają również pasażerom w sytuacjach interwencyjnych, np. przy odnalezieniu rzeczy zgubionych na pokładzie pociągu. Za pośrednictwem Infolinii konieczność uzyskania pomocy w podróży mogą zgłaszać również osoby z niepełnosprawnością oraz ograniczoną mobilnością ruchową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty przewoźnika można znaleźć także na stronie intercity.pl, w kasach biletowych czy Centrach Obsługi Klienta na niektórych dworcach kolejowych. Do dyspozycji podróżnych jest także formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej PKP Intercity.

Źródło: Komunikat prasowy 

 

 

Wasze komentarze

Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki