komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Rozdajemy prezenty na święta

poniedziałek, 11.12.2017 15:15 , odsłony: 3432
kategorie artykułu:

Święta to magiczny czas! Cudowna atmosfera radości i dzielenia się. W grudniu wiele z firm przygotowuje specjalne oferty dla swoich klientów - promocje, prezenty do zakupów, wysokie rabaty. Do grona Świętych Mikołajów dołączył już po raz kolejny deweloper IgnerHome, który jak co roku w święta rozdaje prezenty.

Zimowa promocja w inwestycji Park Zawiszów powoli staje się tradycją! Po raz kolejny deweloper IgnerHome chce obdarować swoich Klientów wyjątkowymi prezentami i wysokimi upustami cenowymi. Święta Bożego Narodzenia w tej firmie to rzeczywiście magiczny czas!

Dla Klientów, którzy interesują się zakupem mieszkania w I etapie inwestycji, deweloper przewidział dwie opcje: bon na zakupy materiałów wykończeniowych bądź 30% upustu na zakup miejsca postojowego. 

Warto wspomnieć, że w I etapie inwestycji Park Zawiszów, deweloper oferuje gotowe lokale, a osoby, które zdecydują się teraz na zakup mieszkania, będą mogły po spełnieniu wszystkich formalności, jeszcze w grudniu odebrać klucze i rozpocząć urządzanie swojego wymarzonego M. Dla sprawnej ekipy wykończeniowej przeprowadzka z początkiem lutego jest jak najbardziej realna.    

Przy wykańczaniu mieszkania pomocna może okazać się jedna z najatrakcyjniejszych ofert dewelopera, jaką są bony na zakupy w sklepie Domino. W zależności od typu mieszkania, bon opiewa na kwotę 5000 lub 7000 zł. Sklep Domino posiada szeroki asortyment płytek, umywalek, kabin prysznicowych, oświetlenia, chemii budowlanej. Kupując produkty w tym sklepie możemy również skorzystać z pomocy architekta, który wykonuje wizualizację wnętrza, co niezwykle pomaga w wyborze materiałów.

Nie mniej atrakcyjne prezenty przygotowane zostały dla Klientów, którzy interesują się mieszkaniem w budynku B, który jest w trakcie realizacji. Deweloper proponuje:
- 2% upustu od ceny mieszkania
- 30% upustu na miejsce postojowe
- 35% upustu na komórkę lokatorską
- bon w kwocie 5000 zł na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie Domino.

Proponowane rabaty są niezwykle atrakcyjne, a ich szeroki wybór sprawia, że każdy z Klientów znajdzie interesującą ofertę dla siebie. Warto wybrać się do biura sprzedaży dewelopera, gdzie przy dobrej kawie i ciastku można porozmawiać z doradcą i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Jest to doskonała okazja na gwiazdkowy prezent dla tych, którzy poszukują ciekawego projektu na najatrakcyjniejszym osiedlu w Świdnicy. 

Co ciekawe, prócz promocji zimowej, deweloper oferuje szereg korzyści dla swoich Klientów. Rabaty do sklepów z akcesoriami wnętrzarskimi – Dekoria, sprzętem AGD – NeoPunkt, czy też kompleksowy program wykończenia pod klucz.

W ciągu roku organizujemy szereg akcji specjalnych dla naszych Klientów, ale w grudniu są one zdecydowanie najkorzystniejsze.Udziela się nam świąteczna atmosfera i z przyjemnością obdarowujemy przyszłych mieszkańców naszego osiedla -mówi Joanna Ziniewicz, Koordynator Projektu Park Zawiszów. 

Parku Zawiszów  zlokalizowany jest w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta - „Nowym Zawiszowie”. 3-piętrowe budynki położone są na wzniesieniu z widokiem na panoramę masywu Ślęży. Projekt wykonany jest z dbałością o najmniejszy detal. Deweloper zadbał o atrakcyjną przestrzeń do życia i odpoczynku – zielone skwery, aleje spacerowe, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie – to wszystko jest do dyspozycji mieszkańców. 

Osoby zainteresowane skorzystaniem z zimowej promocji na mieszkania w Parku Zawiszów zapraszamy do kontaktu:

Biuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1, tel. 662 211 370. www.parkzawiszow.pl 

 
dzisiaj, 19 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
1
środa, 18.7.2018 09:04
1
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Auto Max
Auto Max
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Broni
Muzeum Broni