komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 18 września 2019

Irmy, Stanislawa

English’sCool

wtorek, 27.8.2019 09:56 , odsłony: 307
kategorie artykułu:

Nauka każdego języka obcego wymaga ogromnej motywacji. To pierwszy krok, drugim jest wybór szkoły, lektora, który daje siłę w dotarciu do celu. A celem jest umiejętność posługiwania się poznanym językiem w szkole, w pracy, za granicą. Taką motywację i cel wyznacza Szkoła Językowa Magdaleny Pięciorak „English’sCool” w Ząbkowicach Śląskich. Szkoła już od ponad dwóch lat uczy języków i szkoli od podstaw dzieci, młodzież i dorosłych od kursów podstawowych i zaawansowanych po kursy certyfikatowe zakończone egzaminem uznawanym nie tylko w Polsce, ale również w Unii Europejskiej. Nauka przez profesjonalnych lektorów, nauczycieli, pedagogów i native speaker'ów to trendy, które wyznacza ząbkowicka szkoła językowa „English’sCool”.

- Uczymy DZIECI języków w formie interaktywnej zabawy, aby pierwsze kroki w obcym języku dziecko przyswajało naturalnie, poprzez przyjazne, oparte na zabawie zajęcia - mówi Magdalena Pięciorak. - MŁODZIEŻ ma możliwość rozwijać umiejętności komunikowania się w obcym języku i w codziennych sytuacjach. W naszej szkole uczymy języka w mowie i piśmie, a także zdolności komunikacyjnych. Dla DOROSŁYCH proponujemy naukę języków zarówno od podstaw, a także dla osób które chcą kontynuować naukę na wyższym poziomie, w celu np. podjęcia studiów lub zdobycia lepszej pracy w Polsce jak i za granicą, a także uzyskania językowych certyfikatów - dodaje.

Szkoła Językowa „English’sCool” stale się rozwija, osiągając kolejne możliwości szkolenia i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od nowego roku szkolnego nauka prowadzona będzie w czterech salach, wyposażonych w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Oprócz nauki języka angielskiego, szkoła prowadzi kursy języka niemieckiego i francuskiego. 

NOWOŚCIĄ jest wprowadzenie dwóch kolejnych języków - hiszpańskiego i włoskiego, a także organizacja półkolonii językowo – artystycznych i językowe kursy wakacyjne w Londynie. Kolejną nowością jest wprowadzenie zajęć z języka angielskiego z native speaker'em, które odbywać się będą od tego roku szkolnego w każdą sobotę. Będą to zajęcia indywidualne, grupowe oraz kursy Business English.

Szkoła prowadzi kursy indywidualne i grupowe, organizuje KURSY CERTYFIKATOWE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH oraz KURSY MATURALNE.
„English’sCool” szkoli do egzaminów Business English Certificates (BEC). To zestaw trzech kwalifikacji z języka angielskiego w zakresie biznesu międzynarodowego. Umożliwiają one realizację ambicji by pracować za granicą, współpracować z międzynarodowymi organizacjami w kraju lub studiować wykładane w języku angielskim przedmioty związane z biznesem.

Jako jedyna szkoła w mieście uzyskała status Preparation Centre Cambridge Assesment English! Zatem English’s Cool stało się oficjalnym Centrum przygotowującym do Certyfikatów Cambridge! W nowym roku szkolnym będziemy debiutować również, jako Centrum Egzaminacyjne Certyfikatów YLE Starters, Movers i Flyers.

➢    Interesuje cię nauka języka od poziomu podstawowego?

➢    A może sporo już umiesz i chcesz kontynuować naukę języka na wyższym poziomie?

➢    Chcesz wspinać się po szczeblach kariery?

➢    Zamierzasz studiować lub pracować za granicą

Niezależnie od Twojego doświadczenia i ambicji, nauka języków da Ci wolność wyboru nowych, ekscytujących możliwości. Działaj i zgłoś się do nas! - zachęca Magdalena Pięciorak lektor języka angielskiego i właścicielka Szkoły Językowej „English’sCool”.

 

Zapraszamy do kontaktu: 

nr tel.: 507 922 977
mail: biuro@englishscool.pl
adres: ul. Handlowa 1/1, 57-200 Ząbkowice Śląskie

więcej na stronie internetowej szkoły: www.englishscool.pl
oraz FB: www.facebook.com/EnglishsCool

 
wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 14 godz temu
wtorek, 17.9.2019 00:00
poniedziałek, 16.9.2019 08:48
poniedziałek, 16.9.2019 08:44
poniedziałek, 16.9.2019 08:55
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Prywatna Poradnia Podologiczna
Prywatna Poradnia Podologiczna
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.