komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

piątek, 20 lipca 2018

Czeslawa, Hieronima

Mikołaj z LO w Świebodzicach w Zespole Szkół Specjalnych w Świebodzicach

poniedziałek, 11.12.2017 08:36 , komentarze: 0 , odsłony: 242
kategorie artykułu:

Tradycyjnie już, jak co roku, z inicjatywy naszej polonistki, pani Ireny Horbaczewskiej, w ramach współpracy licealiści odwiedzili dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach. Pomimo braku śniegu za oknami, dzień możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych. A to dlatego, że nic nie daje takiej radości, jak spotkanie nie z jednym, a dwoma św. Mikołajami, którzy przybyli w towarzystwie uroczych Śnieżynek i Elfów. Uczniowie z naszej szkoły przy współudziale i pomocy Świebodzickiej Drużyny Harcerskiej ze Szczepu IMAGINO im. Batalionu Zośka przygotowali około osiemdziesięciu paczek mikołajkowych dla dzieci wymagających specjalnej opieki. Dodatkowo, dla umilenia czasu, uczniowie przygotowali gry oraz zabawy, w których można było wygrać dodatkowe nagrody.

Wszyscy świetnie się bawili. Panowała ciepła i rodzinna atmosfera, a uśmiechy, które malowały się na twarzach dzieci, były dla nas najlepszym podziękowaniem za zorganizowanie tej akcji. Cieszymy się, że mogliśmy dać dzieciom choć odrobinę radości, widok szczęścia na ich twarzach jest dla nas bezcenny. Szkoda, że następne ,,mikołajki’’ będą dopiero za rok.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniowi LO- Jakubowi Marcyniukowi za rozpropagowanie akcji wśród harcerzy. A Harcerzom i Zuchom ze Szczepu Harcerskiego Imago im. Batalionu Zośka, działającego przy LO w Świebodzicach, za ufundowanie paczek.

Serdeczne dziękujemy również naszym darczyńcom "Piekarni S.C. Anna Szymańska Jacek Szymański" w Świebodzicach (dawny Nalborczyk) za ufundowanie dla dzieci rogalików.

Z mikołajowym pozdrowieniem

Hoł, hoł, hoł  

LO w Świebodzicach

 

 

Wasze komentarze

środa, 18.7.2018 09:35
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Auto Max
Auto Max
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Miral
Miral
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Mati Autogaz
Mati Autogaz