komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 22 października 2018

Halki, Filipa

Złodziej samochodów ujęty przez policję. Kryminalni odzyskali pojazd wart 85 tysięcy

piątek, 20.4.2018 09:59 , komentarze: 0 , odsłony: 3752
kategorie artykułu:

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze 37-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego ma na swoim koncie, co najmniej 3 kradzieże samochodów na ternie miasta. Wpadł w nocy, podczas prowadzonej przez policjantów obserwacji, przy jednym ze skradzionych aut. Sąd na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy materiałów dowodowych zastosował już wobec przestępcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prowadzili działania wymierzone w osoby podejrzewane o kradzieże pojazdów. Podczas wykonywanych czynności na terenie Wrocławia, policjanci zatrzymali mężczyznę mającego związek z kradzieżą samochodu, do której doszło kilka dni wcześniej. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.

Działając w tej sprawie policjanci też odzyskali skradzioną Mazdę o wartości 85 tyś złotych.

Jak się okazało, nie było to jedyne przestępstwo, jakie mężczyzna miał na swoim koncie. Funkcjonariusze udowodnili mu trzy kradzieże pojazdów na terenie powiatu wrocławskiego. Obecnie policjanci nadal pracują nad tą sprawą. Sprawdzają m.in. gdzie trafiały auta pochodzące z kradzieży.

Sąd na podstawie materiałów zebranych przez funkcjonariuszy zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Przypomnijmy, że za kradzież z włamaniem sprawcy grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/KWP Wrocław

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
8
wczoraj, 23 godz temu
113
dzisiaj, 18 godz temu
105
dzisiaj, 20 godz temu
46
czwartek, 18.10.2018 13:37
czwartek, 18.10.2018 10:46
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork