komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 23 października 2018

Marleny, Seweryna

20-26.04.: repertuar Cinema 3D Kłodzko

czwartek, 19.4.2018 13:51 , komentarze: 0 , odsłony: 517
kategorie artykułu:

Avengers: Wojna bez granic
Pokazy przedpremierowe

czas trwania: 156 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: USA Fantasy

godziny seansów: 

10:00 dubbing 2D*
*pokaz tylko 26.04

17:00 dubbing 2D*
*pokaz tylko 26.04

19:00 napisy 2D*
*pokaz tylko 25.04

20:15 napisy 2D*
*pokaz tylko 26.04

"Avengers: Wojna bez granic" to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Piotruś Królik
Premiera

czas trwania: 95 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 7 

produkcja/rodzaj:  USA/Australia/Wielka Brytania Animowany 

godziny seansów: 

10:45 dubbing 2D
15:15 dubbing 2D
17:30 dubbing 2D

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Huragan
Premiera

czas trwania: 103 min

ograniczenia wiekowe:Od lat 15

produkcja/rodzaj:USA Akcja

godziny seansów: 

13:00 napisy 2D

Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace) – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

 

Tam, gdzie mieszka Bóg
Premiera

czas trwania: 85 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: Argentyna Familijny/Przygodowy/Religijny

godziny seansów: 

10:00 dubbing 2D
15:00 dubbing 2D
17:00 dubbing 2D

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

 

Prawda czy wyzwanie
Premiera

czas trwania: 100 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj: USA Horror

godziny seansów: 
16:00 napisy 2D
19:00 napisy 2D
20:45 napisy 2D

Lucy Hale („Słodkie kłamstewka”) i Tyler Posey („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) w horrorze, w którym zwykła popularna gra „Prawda czy wyzwanie” zamienia się w śmiertelne zagrożenie, kiedy ktoś – lub coś – karze tych, którzy skłamią…

 

Ciche miejsce 

Premiera

czas trwania: 91 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj: USA Horror

godziny seansów: 

13:45 napisy 2D
19:45 napisy 2D
21:45 napisy 2D

Nasłuchuj uważnie. Cisza pozwala przetrwać… Współczesny thriller/horror. „Ciche miejsce” to wstrząsająca opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Całe ich życie, życie w ciągłym, nieprzerwanym napięciu, koncentruje się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię...

Luis i obcy

czas trwania: 82 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: Dania/Luksemburg/Niemcy Animacja/Familijny

godziny seansów: 

11:30 dubbing 2D

„Luis i obcy” to historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Porcja wyśmienitej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. 12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

 

Życzenie śmierci 

czas trwania: 108 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 15 

produkcja/rodzaj: USA Akcja 

godziny seansów: 18:15 napisy 2D

Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Player One

czas trwania: 138 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: USA Sci-fi

godziny seansów: 

12:00 dubbing 3D
21:15 napisy 3D

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork