MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA TAEKWON-DO ITF

wtorek, 20.3.2018 11:08 2108 0

Reprezentanci MKST Bystrzyca Kłodzka uczestniczyli w eliminacjach do Mistrzostw Polski Taekwon-do w Borowej k/Oleśnicy.

Podopieczni trenera Grzegorz Ozimka udanie rozpoczęli eliminację do Mistrzostw Polski w kategorii juniorów srebrny medal w walkach do 50kg wywalczyła Wiktoria Gozdur, a w kat. juniorów młodszych dwa srebrne medale dla Ernesta Sobonia ( walka 70kg oraz techniki specjalne) oraz brąz dla Dominika Śladczyka walki 70kg. Z bardzo dobrej strony w tych zawodach pokazały się debiutujące w tych zawodach Paulina Gredys, która po bardzo zaciętym pojedynku uległa późniejszej zwyciężczyni kat walk do 46kg oraz Natalia Wołoszczuk kat. 55kg, Natomiast Marysia Jędrzejewska odpadła w drugiej rundzie układów formalnych. Tydzień wcześniej w Pucharze Polski juniorów rozgrywanym w Mykanowie k/Częstochowy srebrny medal wywalczyła Wiktoria Gozdur. Serdeczne podziękowania dla gminy Bystrzyca Kłodzka, która finansowo wspiera  działania klubu.