komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Kino Na Szpilkach w Cinema 3D Kłodzko

piątek, 9.3.2018 14:44 , komentarze: 0 , odsłony: 2572
kategorie artykułu:

Strefa kobiecych różności, zabawy z niespodziankami oraz premierowy seans filmu "Kobieta sukcesu" - takie atrakcje czekały na wszystkie panie z okazji ich święta w kinie Cinema 3D w Kłodzku. Wydarzenie pn. Kino Na Szpilkach przyciągnęło prawdziwe tłumy. 

- Z okazji Dnia kobiet przygotowaliśmy dla wszystkich pań masę atrakcji. Oczywiście mile widziani byli również panowie. W naszym kinowym holu gościmy kucharzy z restauracji Dwór Elizy, którzy serwują nam przepyszną kaczkę, jaka w tym sezonie znajdzie się w ich znakomitym menu. Zaprezentowane zostały również profesjonalne zabiegi na całe ciało, a chętni mogli skorzystać z konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Gościem specjalnym była bra-fitterka Magda Żukowską, która opowiedziała, jak odpowiednio dopasować  bieliznę - mówi Anna Czelewska z Cinema 3D Kłodzko. 

Nie zabrakło różnorodnych atrakcji z niespodziankami, a zwieńczeniem świetnej zabawy był premierowy seans komedii romantycznej  "Kobieta sukcesu". W roli tytułowej wystąpiła Agnieszka Więdłocha, a partnerowali jej Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa. W pozostałych rolach m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
piątek, 22.6.2018 11:20
piątek, 22.6.2018 10:16
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO