komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

piątek, 20 lipca 2018

Czeslawa, Hieronima

[FOTO, WIDEO] Podziękowali druhom z OSP za akcję w Świebodzicach

wtorek, 25.4.2017 08:33 , komentarze: 0 , odsłony: 6180
kategorie artykułu:

- Z jednej strony ogromna tragedia, w której zginęło sześć osób a z drugiej miło jest nam, że pracę naszych strażaków z OSP Zarząd Główny postanowił nagrodzić jednostki, które brały udział w tej akcji sprzętem, który jest nam zawsze potrzebny. Zapytano mnie czego życzę strażakom: życzę Wam, abyście tyle razy wracali z akcji ile na nie wyjeżdżacie - mówił do zgromadzonych strażaków-ochotników burmistrz Strzegomia, Zbigniew Suchyta.

Wśród gości, którzy pojawili się na uroczystości w Strzegomiu 24 kwietnia znaleźli się m.in.: prezes Zarządu Głównego Straży Związku OSP Waldemar Pawlak, Teresa Fiżbirek, zastępca prezesa zarządu, przedstawiciele zarządu wojewódzkiego i powiatowego i gminnych OSP, przedstawiciel KGSP.

Wyróżnione jednostki to: OSP Olszany, OSP Stanowice, OSP Strzegom, OSP Tomkowice, OSP Jaworzyna Śl., OSP Nowice, OSP Żarów, OSP Mrowiny, OSP Dobromierz, OSP Mokrzeszów.

Strażacy otrzymali z rąk Waldemara Pawlaka  mundury, hełmy, buty, rękawice, które zostały zniszczone w akcji ratunkowej w Świebodzicach.

- Na tej uroczystej zbiórce dziękujemy ratownikom i strażakom ochotnikom, którzy uczestniczyli w ratowaniu poszkodowanych w katastrofie budowlanej w Świebodzicach. Chciałbym też podziękować samorządowcom, którzy wspierają OSP. Życzę wszystkim dużo satysfakcji z tej strażackiej służby, i abyście byli dumni z noszenia tego munduru - powiedział do strażaków, prezes zarządu głównego OSP, Waldemar Pawlak.

Wideo na zlecenie Doba.pl, Mariusz Ordyniec.

 

Wasze komentarze

środa, 18.7.2018 09:35
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Miral
Miral
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz