komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Inspektorzy Transportu Drogowego w przedszkolu w Stroniu Śląskim

czwartek, 15.2.2018 12:24 , komentarze: 0 , odsłony: 199
kategorie artykułu:

Inspektorzy z kłodzkiego oddziału Dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego gościli w Przedszkolu Miejskim w Stroniu Śląskim. Celem spotkania było krzewienie zasad bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Wśród wielu poruszanych zagadnień nie zabrakło, ważnego szczególnie o tej porze roku tematu odblasków. Inspektorzy przypomnieli, aktywnie uczestniczącym w spotkaniu przedszkolakom, podstawowe zasady ruchu drogowego.

Największe emocje wśród dzieciaków wzbudziła prezentacja samochodu służbowego ITD oraz jego wyposażenia. Na koniec inspektorzy przekazali przedszkolakom kilka drobnych upominków, dzięki którym będą lepiej widoczni na drodze.

Inspekcja Transportu Drogowego w ramach posiadanych uprawnień kontroluje m. in. ruch drogowy. Wiele interwencji mogłoby nie mieć miejsca gdyby uczestnicy ruchu drogowego stosowali się nie tylko do przepisów ale także do zasad wynikających z kultury zachowania w drogach. Spotkania z najmłodszymi mają kształtować odpowiednie postawy, które zwiększają bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

WITD

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
niedziela, 24.6.2018 14:13
piątek, 22.6.2018 11:20
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele