komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 25 maja 2018

Grzegorza, Urbana

9-15.02.: repertuar Cinema 3D Kłodzko

piątek, 9.2.2018 10:36 , komentarze: 0 , odsłony: 835
kategorie artykułu:

Repertuar Cinema 3D Kłodzko
9 do 15 lutego 2018r.

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 

Premiera  

czas trwania: 85 min 

ograniczenia wiekowe: b.o. 

produkcja/rodzaj: Australia/Niemcy animowany 

godziny seansów:

12:00 dubbing 2D
16:15 dubbing 2D

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

Gnomy rozrabiają 

Premiera 

czas trwania: 85 min

ograniczenia wiekowe: b.o

produkcja/rodzaj: Kanada animowany

godziny seansów:  14:00 dubbing 2D

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

Podatek od miłości 

Premiera 

czas trwania: 102 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: Polska Komedia romantyczna

godziny seansów: 20:15 oryginał PL

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Cudowny chłopak

Premiera 

czas trwania: 113 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: USA Komediodramat

godziny seansów: 11:30 dubbing 2D

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.


Nowe oblicze Greya 

Premiera

czas trwania: 105 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: USA DRAMAT

godziny seansów: 
11:00 2D napisy
13:30 2D napisy
15:45 2D napisy
18:00 2D napisy
20:30 2D napisy

Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury... Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Czarna Pantera

Premiera

14 lutego

czas trwania: 122 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: USA SCIENCE-FICTION

godziny seansów: 
14 lutego 10:30 dubbing 3D 12:00 napisy 2D
15 lutego 11:30 dubbing 3D 20:15 napisy 2D

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

Plan B

Premiera 

czas trwania: 86 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: Polska Komediodramat

godziny seansów: 

10:00 oryginał PL
14:15 oryginał PL
18:15 oryginał PL

Film o miłości - pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Kalendarz wydarzeń specjalnych - luty

9 lutego 2018r.
Godz. 22:00

Maraton Grozy

Maratony filmowe - Jeden film to za mało! W piątek, 9 lutego w CINEMA3D ponownie powieje grozą. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się „Noc grozy”. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Zagramy trzy mrożące krew w żyłach horrory. Start maratonu: 9 lutego I godz. 22: 00·Zagramy: „TAJEMNICA MARROWBONE”, „ZBAW MNIE ODE ZŁEGO 3D” i PREMIEROWO „WINCHESTER. DOM DUCHÓW”. Wersja: 2D  i 3D| Napisy | CENNIK BILETÓW Normalny - 33 zł Ceny biletów obowiązują na cały maraton.  W cenie biletu normalnego został ujęty koszt wypożyczenia okularów do odbioru seansu 3D.

13 lutego 2018r.
Godz. 20:30
Sport na wielkim ekranie:
LM UEFA: JUVENTUS VS TOTTENHAM

CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA . Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, Robert Lewandowski, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie! W meczu 1/8 Ligi Mistrzów UEFA, 13 lutego o godz 20:30 spotykają się dwie piłkarskie potęgi Juventus FC i Tottenham FC. Spotkania tych drużyn są gwarancją wielkich sportowych emocji. Mecz do zobaczenia na wielkim kinowym ekranie w jakości HD w CINEMA3D!  

CENNIK BILETÓW LIGA MISTRZÓW UEFA 2018

1/8 finału i 1/4 finału
Normalny- 23,00 zł
Ulgowy -19,00 zł

14 lutego 2018r.
Godz. 20:30
Sport na wielkim ekranie:
Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt - Paris Saint Germain


Sieć kinowa CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA . Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, Robert Lewandowski, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie! W finałach1/8 Ligi Mistrzów UEFA, 14 lutego o godz 20:30 spotykają się dwie piłkarskie potęgi Real Madryt i Paris Saint Germain. Spotkania tych drużyn są gwarancją wielkich sportowych emocji. Mecz do zobaczenia na wielkim kinowym ekranie w jakości HD w CINEMA3D!  

CENNIK BILETÓW LIGA MISTRZÓW UEFA 2018  
1/8 finału i 1/4 finału Normalny- 23,00 zł
Ulgowy -19,00 zł

 

Wasze komentarze

TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele