komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 18 lipca 2018

Erwina, Kamila

26. Final WOŚP w Ołdrzychowicach Kłodzkich

wtorek, 16.1.2018 08:50 , komentarze: 0 , odsłony: 771
kategorie artykułu:

16 025,64 ZŁ + waluta obca – tyle zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ołdrzychowicach Kłodzkich podczas tegorocznego Finału. Organizatorem przedsięwzięcia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko.

Kwestowanie i praca wolontariuszy podzielona została na dwie części. Pierwsza przeprowadzona została w miejscowościach na terenie Gminy Kłodzko oraz Lądek Zdrój, gdzie od wczesnych godzin porannych wolontariusze rozpoczęli zbiórkę do puszek. Drugą część natomiast stanowił koncert finałowy w sali widowiskowej OKSiR GK w Ołdrzychowicach, gdzie na przybyłych gości czekały pokazy taneczne, wokalne oraz przepyszne potrawy przygotowane przez KGW Jaszkowa Górna, Gorzuchów i Żelazno. Podczas imprezy przeprowadzona została również licytacja. Wśród zdobytych i sprzedanych przedmiotów znalazły się m.in: książka Iwony Guzowskiej wraz z autografem,; piłka z autografami zawodników WKS Śląsk Wrocław, czy zaproszenie na romantyczną kolację w Hotelu Zamek na Skale. Ważne, że w tym dniu wszyscy byli razem i przysłużyli się wielkiej sprawie. Wśród licznych atrakcji była loteria z fantami, studio fryzjerskie, wata cukrowa i słodka kawiarenka.

Na scenie wystąpili: grupa taneczna z Wojborza pod przewodnictwem Magdaleny Litwin, Ola Prylewska (uczennica Szkoły Podstawowej w Ołdrzychowicach Kłodzkich), Roksanki z Bierkowic, duet Martynka Czyszczoń i Julia Cichoń, Iweta Szymala, grupy taneczne z Ołdrzychowic i Jaszkowej Dolnej, które wraz z instruktorką Anną Nowak wykonały pokaz tańca zumba. Gwiazdą wieczoru był zespół Youpiter. Po koncercie tradycyjnie odbyło się światełko do nieba.

Sponsorami 26 Finału WOŚP byli: Zakład Karny w Kłodzku, Dom Pomocy Społecznej w Podzamku, Sala Zabaw Jaś, Pizzeria Remiza Żelazno, Hotel Zamek na Skale Trzebieszowice, Pałac Kamieniec, Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Dzieci Śląska wraz z trenerem Mariuszem Jastrzebskim, Poseł na Sejm Monika Wielichowska, Maja Ogrody, Kazimierz Adamajtis, Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET, Agnieszka Miler, Ciastkarnia Pączek Piotr Dziudziak Stronie Śląśkie, Pracownia Tapicerska Piotr Kazuń Wojbórz, Biuro Rachunkowe PARTNER Jolanta Woźna, Pirotechnika Bogdan Niemczuk , Zakład Handlowo – Usługowy ZBYSZKO Zbigniew Kula Piszkowice, Zakład Usługowy Henryk Pressel Ołdrzychowice, Zakład Fryzjerski -Elżbieta Durkowiak Ołdrzychowice, Select Comfort Sp. z o.o., Mateusz Cybulski, Przemysław Kulewicz, Katarzyna i Marika Kułaga, Zofia Czajka, Anna Czyszczoń, Teresa Nowicka, Maria Koza, Adrianna Wiszowska, Jadwiga Matowska, Małgorzata Pułanecka, Magdalena Bojczuk, Natalia Wesołowska, Adrianna Plaszczak, Halina Jedyńska, Irena Marcak, KGW Jaszkowa Górna , KGW Żelazno, KGW Gorzuchów, Szef Sztabu Agnieszka Jarosz, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko. DZIĘKUJEMY zarówno sponsorom jak i wolontariuszom! Bez Was by się nie udało! Szczególne podziękowania należą się również Ochotniczej Straży Pożarnej w Ołdrzychowicach za okazałą pomoc oraz Sztabowi Lądek Zdrój za współpracę. WOŚP to doskonały przykład jak wiele można dokonać dla dobra innych... Kolejna zbiórka już za rok, zatem jak mawia Jerzy Owsiak, cześć wszystkim, siema!

16 025,64 ZŁ + waluta obca – tyle zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wOłdrzychowicach Kłodzkich podczas tegorocznego Finału. Organizatoremprzedsięwzięcia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko.
Kwestowanie i praca wolontariuszy podzielona została na dwie części. Pierwszaprzeprowadzona została w miejscowościach na terenie Gminy Kłodzko oraz Lądek Zdrój,gdzie od wczesnych godzin porannych wolontariusze rozpoczęli zbiórkę do puszek.Drugą część natomiast stanowił koncert finałowy w sali widowiskowej OKSiR GK wOłdrzychowicach, gdzie na przybyłych gości czekały pokazy taneczne, wokalne orazprzepyszne potrawy przygotowane przez KGW Jaszkowa Górna, Gorzuchów i Żelazno.Podczas imprezy przeprowadzona została również licytacja. Wśród zdobytych isprzedanych przedmiotów znalazły się m.in: książka Iwony Guzowskiej wraz zautografem,; piłka z autografami zawodników WKS Śląsk Wrocław, czy zaproszenie naromantyczną kolację w Hotelu Zamek na Skale.Ważne, że w tym dniu wszyscy byli razem i przysłużyli się wielkiej sprawie.Wśród licznych atrakcji była loteria z fantami, studio fryzjerskie, wata cukrowa i słodkakawiarenka.Na scenie wystąpili: grupa taneczna z Wojborza pod przewodnictwem Magdaleny Litwin,Ola Prylewska (uczennica Szkoły Podstawowej w Ołdrzychowicach Kłodzkich), Roksankiz Bierkowic, duet Martynka Czyszczoń i Julia Cichoń, Iweta Szymala, grupy taneczne zOłdrzychowic i Jaszkowej Dolnej, które wraz z instruktorką Anną Nowak wykonałypokaz tańca zumba. Gwiazdą wieczoru był zespół Youpiter. Po koncercie tradycyjnieodbyło się światełko do nieba.Sponsorami 26 Finału WOŚP byli: Zakład Karny w Kłodzku, Dom Pomocy Społecznej wPodzamku, Sala Zabaw Jaś, Pizzeria Remiza Żelazno, Hotel Zamek na SkaleTrzebieszowice, Pałac Kamieniec, Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska DzieciŚląska wraz z trenerem Mariuszem Jastrzebskim, Poseł na Sejm Monika Wielichowska,Maja Ogrody, Kazimierz Adamajtis, Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET, AgnieszkaMiler, Ciastkarnia Pączek Piotr Dziudziak Stronie Śląśkie, Pracownia Tapicerska PiotrKazuń Wojbórz, Biuro Rachunkowe PARTNER Jolanta Woźna, Pirotechnika BogdanNiemczuk , Zakład Handlowo – Usługowy ZBYSZKO Zbigniew Kula Piszkowice, ZakładUsługowy Henryk Pressel Ołdrzychowice, Zakład Fryzjerski -Elżbieta DurkowiakOłdrzychowice, Select Comfort Sp. z o.o., Mateusz Cybulski, Przemysław Kulewicz,Katarzyna i Marika Kułaga, Zofia Czajka, Anna Czyszczoń, Teresa Nowicka, Maria Koza,Adrianna Wiszowska, Jadwiga Matowska, Małgorzata Pułanecka, Magdalena Bojczuk,Natalia Wesołowska, Adrianna Plaszczak, Halina Jedyńska, Irena Marcak, KGWJaszkowa Górna , KGW Żelazno, KGW Gorzuchów, Szef Sztabu Agnieszka Jarosz,Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko.DZIĘKUJEMY zarówno sponsorom jak i wolontariuszom! Bez Was by się nie udało!
Szczególne podziękowania należą się również Ochotniczej Straży Pożarnej wOłdrzychowicach za okazałą pomoc oraz Sztabowi Lądek Zdrój zawspółpracę.WOŚP to doskonały przykład jak wiele można dokonać dla dobra innych... Kolejnazbiórka już za rok, zatem jak mawia Jerzy Owsiak, cześć wszystkim, siema!

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
2
poniedziałek, 16.7.2018 14:35
poniedziałek, 16.7.2018 13:31
1
poniedziałek, 16.7.2018 12:47
poniedziałek, 16.7.2018 11:35
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele