komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 17 lipca 2018

Anety, Bogdana

12-18.01. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

piątek, 12.1.2018 13:38 , komentarze: 2 , odsłony: 1821
kategorie artykułu:

Repertuar od 12 do 18 stycznia 2018r.

 

Paddington 2 

Premiera 

czas trwania: 100 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 7 

produkcja/rodzaj: USA Familijny

godziny seansów: 

9:30 dubbing 2D

15:30 dubbing 2D

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie! Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Fernando
Premiera

czas trwania: 108 min.

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: USA Animowany/familijny

godziny seansów: 

9:15 dubbing 2D 

11:45 dubbing 3D 

14:30 dubbing 2D 

17:30 dubbing 2D

“Fernando” to przygodowa komedia animowana, inspirowana słynną książką dla dzieci o byczku Fernando, autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona, a zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: ”Epoka lodowcowa” i ”Rio”. Tytułowy Fernando to wielki byczek o równie wielkim sercu. Omyłkowo wzięty za groźną bestię zostaje schwytany i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia. W polskiej wersji językowej Fernando przemówi głosem Marcina Dorocińskiego.

 

 

Narzeczony na niby

Premiera 

czas trwania: 112 min 

ograniczenia wiekowe: od 15 lat 

produkcja/rodzaj: Polska / Komedia romantyczna

godziny seansów:

13:00 oryginał PL 2D 

17:00 oryginał PL 2D

19:30 oryginał PL 2D 

22:00 oryginał PL 2D 

 Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Jumanji: Przygoda w dżungli
Premiera

czas trwania: 119 min

ograniczenia wiekowe: od 12 lat 

produkcja/rodzaj: USA Przygodowy

godziny seansów:

10:00 dubbing 2D


W zupełnie nowym, pełnym przygód filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” poznamy czworo przyjaciół, w których postacie wcielą się Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan. Wszyscy oni – w postaci awatarów o niezwykłych umiejętnościach – zostaną wciągnięci w niebezpieczny świat Jumanji. Wyruszą w najbardziej niebezpieczną przygodę życia albo… na zawsze utkną w świecie gry.

 

 

Pasażer 

Premiera 

czas trwania: 105 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 15 

produkcja/rodzaj: USA/ Thriller 

godziny seansów: 

18:00 napisy 2D

22:30 napisy 2D

Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

 

 

Gotowi na wszystko. Exterminator

Premiera

czas trwania: 117 min.

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: Polska/ komedia 

godziny seansów: 

15:00 oryginał PL 2D

20:00 oryginał PL 2D

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Premiera

czas trwania: 150 min

ograniczenia wiekowe: 0d lat 12

produkcja/rodzaj: USA/ Science fiction

godziny seansów:

12:00 dubbing 3D 

20:30 napisy 2D

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych - styczeń

25 stycznia 2018r.
godz. 18.00

Kino Na Szpilkach
Przedpremierowo „Podatek od miłości”

"Kino na Szpilkach" z przedpremierowym seansem "Podatek od miłości". Czwartek. 25 stycznia, na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Kino na szpilkach to idealne miejsce dla kobiet. Chcesz na chwilę zapomnieć, że jesteś mamą, żoną, że musisz napisać raport dla szefa, nakarmić kota? - Która z nas tak nie ma? Kino na szpilkach to świetna zabawa, babskie nagrody, a na deser premierowy seans filmowy.

 

Wasze komentarze

nie ma co oglądać ,,,, wielka szkoda
sobota, 13.01.2018 10:22 autor: Qsian
wczoraj, 12 godz temu
wczoraj, 14 godz temu
piątek, 13.7.2018 13:32
piątek, 13.7.2018 13:27
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele