komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

ZUS bezpłatnie dla lekarzy

wtorek, 15.5.2018 08:44 , komentarze: 0 , odsłony: 144
kategorie artykułu:

Biała Sobota to zwykle zaproszenie dla pacjentów, ale tym razem ZUS zaprasza lekarzy, którzy chcą się dowiedzieć, jak wystawiać zwolnienia lekarskie przez Internet. W najbliższą sobotę wszystkim, którzy wybiorą się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych konsultanci bezpłatnie założą indywidualne konta na platformie elektronicznej oraz pokażą, jak w prosty i szybki sposób wystawić eZLA. Biała sobota to dzień, w którym wszystkie placówki ZUS na Dolnym Śląsku otwierają się specjalnie i wyłącznie dla lekarzy. 

To już druga edycja Białej Soboty organizowana na Dolnym Śląsku. Pierwsze spotkanie z lekarzami cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że tym razem akcja ma charakter ogólnopolski czyli w najbliższą sobotę ZUS otworzy swoje placówki w całym kraju. 

- Sprawdziliśmy tutaj u nas na Dolnym Śląsku czy lekarze są zainteresowani taką formą pomocy z naszej strony i teraz mamy Biała Sobotę w całej Polsce – mówi Iwona Kowalska Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Wprawdzie termin, od którego papierowe zwolnienia znikają z rynku jest jeszcze odległy, ale zainteresowanie zakładaniem kont i szkoleniami jest większe stąd pomysł żeby do ZUS zaprosić lekarzy nie tylko u nas, ale w całej Polsce – dodaje Kowalska.   

Zarówno założenie konta dla lekarza na platformie PUE ZUS jak i szkolenie nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu, jednak jest on potrzebny, jeśli lekarz będzie chciał, żeby na miejscu pobrać dla niego certyfikat. 

- Będzie to możliwe tylko wtedy, jeśli lekarz przyjdzie do nas ze swoim laptopem i mobilnym Internetem – dodaje Iwona Kowalska 

ZUS zaprasza lekarzy na „Białą Sobotę” 19 maja w godzinach 9.00-13.00 do wszystkich placówek ZUS na całym Dolnym Śląsku.

 

Wasze komentarze

środa, 23.5.2018 14:12
środa, 23.5.2018 09:35
wtorek, 22.5.2018 10:57
wtorek, 22.5.2018 09:56
poniedziałek, 21.5.2018 16:13
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa