komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Kamieniec: Wieczornica „Herbatka z babcią i dziadkiem”

piątek, 16.2.2018 13:00 , komentarze: 1 , odsłony: 970
kategorie artykułu:

Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Wieczornica „Herbatka z babcią i dziadkiem” jest już tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez świetlicowych. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w dniu 8 lutego.

Goście jak co roku dopisali, babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Poprzez wiersz, piosenkę, taniec i pełne humoru inscenizacje mogli wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wnuczęta wręczyły przygotowane upominki, a jeden z dziadków tj. Andrzej Burger w kilku ciepłych słowach podziękował dzieciom i wychowawczyni za pamięć i przygotowany perfekcyjnie program, po czym obdarował słodkim upominkiem.

Kto szybszy i sprawniejszy, kto dobrze zna bajkowe zagadki, namaluje księżniczkę, zbuduje wyższą i stabilna wieżę, w tego typu konkurencjach brali udział kochani seniorzy.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim  dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za ich bezgraniczna miłość, dobroć i ciepło i jeszcze raz życzymy im dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez mamy  babcie, którym serdecznie dziękujemy. Gorące podziękowania należą się również Grzegorzowi Hładczukowi za wykonanie pięknej dekoracji.

 

Opiekun grupy Grażyna Mikulska

 

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa