komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

Podziękowanie dla Pani Beaty Lis

piątek, 9.2.2018 05:00 , odsłony: 3275
kategorie artykułu:

PODZIĘKOWANIE

Szanowna Pani Beata Lis

W związku z zakończeniem współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Ciepłowodach, mając na uwadze niekwestionowany i jakże doniosły Pani udział w rozwój placówki, składamy serdeczne podziękowania Beacie Lis – nauczycielce i dyrektorowi Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach w latach 2010-2018 – za ogrom pracy włożonej w rozwój ciepłowodzkiej oświaty, poświęcenie sprawom szkoły i uczniów oraz niezakłóconą i owocną współpracę.

Pracując w naszej szkole wykazała się Pani ogromnym talentem organizacyjnym, pedagogicznym, umiejętnościami zarządczymi i charyzmą. W zarządzanej placówce wdrożyła Pani wiele nowatorskich rozwiązań, wprowadziła Pani nowe metody oceniania i nauczania. Utworzona w gimnazjum klasa o profilu politechnicznym, jako jedna z nielicznych w województwie, ma możliwość zdobywania i podnoszenia wiedzy w nowoczesnym ośrodku edukacyjnym w Wałbrzychu, jak również na Politechnice Wrocławskiej. Zainicjowane Przez Panią dyrektor olimpiady, konkursy, uroczystości lokalne nie tylko wprowadziły zdrową rywalizację, chęć zdobywania wiedzy w niekonwencjonalny sposób, ale ściągały do naszej szkoły i gminy wielu wybitnych pedagogów, sportowców, ludzi kultury i sztuki.

Dzięki wysokiej kulturze osobistej i szacunkowi, jakim obdarza Pani wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, mieszkańców, pracowników samorządowych, szkoła w Ciepłowodach stała się miejscem, do którego chętnie przybywali goście, przyjaciele szkoły i osoby chcące zobaczyć zarówno kierowaną przez Panią placówkę, jak i spotkać się z uczniami i mieszkańcami gminy. Goście, którzy tak licznie przybywali na organizowane przez Panią uroczystości świadczyli o darzeniu Pani i całej społeczności szkolnej uznaniem, podziwem i wdzięcznością za tak liczne dokonania.

Jako samorządowcy posiadający 20-letni staż pracy i współpracujący z Panią przez te lata, w imieniu własnym, uczniów, mieszkańców gminy, pracowników samorządowych i radnych Rady Gminy poprzedniej kadencji, składamy serdeczne podziękowania za lata oddanej, profesjonalnej i rzetelnej pracy na rzecz szkoły i całego środowiska gminy Ciepłowody. Pani zaangażowanie i postawa pozostawią trwały ślad w umysłach i postawach młodego pokolenia.

W nowej pracy zawodowej życzymy Pani realizacji marzeń zawodowych, rozwijania pasji pedagogicznych, życzliwego zespołu współpracowników, pełnego wykorzystania talentów organizatorskich i otwarcia na Pani nowatorskie pomysły.

 

          Władysław Gluza                                                                                        Jan Bajtek

Przewodniczący Rady Gminy Ciepłowody                                Wójt Gminy Ciepłowody Ciepłowody

         w latach 2002 - 2014                                                                              w latach 1995 - 2014

 

Ciepłowody, luty 2018 r.

 

 
środa, 23.5.2018 14:12
środa, 23.5.2018 09:35
wtorek, 22.5.2018 10:57
wtorek, 22.5.2018 09:56
poniedziałek, 21.5.2018 16:13
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa